https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 423

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1904 Dr. Fischer Ignác: Az elmebetegek elhelyezésének kérdése, A Közegészségügyi Kalauz Tudományos Közleményei, 11p
13344.

1904 Dr. Fischer Ignác: Az elmebetegek elhelyezésének kérdése, A Közegészségügyi Kalauz Tudományos Közleményei, 11p

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
1904 A Journal Amusant, journal humoristique No. 243 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
13345.

1904 A Journal Amusant, journal humoristique No. 243 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1904 - 1948 Vasárnapi újság (2×), Népsport, Szabadság, Nemzeti újság számai, összesen 5 db
13346.

1904 - 1948 Vasárnapi újság (2×), Népsport, Szabadság, Nemzeti újság számai, összesen 5 db

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
13347.

1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
1908 A Zászlónk c. ifjúsági lap évfolyama bekötve.
13348.

1908 A Zászlónk c. ifjúsági lap évfolyama bekötve.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1909 Farbenfabriken vorm. Friedr. Bayer & Co. Elberfeld, Gyógyszerészeti termékek részletes katalógusa magyar nyelven 367 p. Kissé sérült egészvászon kötésben
13349.

1909 Farbenfabriken vorm. Friedr. Bayer & Co. Elberfeld, Gyógyszerészeti termékek részletes katalógusa magyar nyelven 367 p. Kissé sérült egészvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
1909 Szombathely, A Gyermekvédelem című folyóirat VI. évfolyama egybekötve
13350.

1909 Szombathely, A Gyermekvédelem című folyóirat VI. évfolyama egybekötve

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1909 Kassa, Dr. Stöhr Szilárd Antal premontrei kanonok, kir. konviktusi kormányzó, ill. a Ferenc József-rend tiszti keresztesének gyászjelentése
13351.

1909 Kassa, Dr. Stöhr Szilárd Antal premontrei kanonok, kir. konviktusi kormányzó, ill. a Ferenc József-rend tiszti keresztesének gyászjelentése

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Keppler féle Biomenthol cukorka papírzacskó, gyártja Kaiser Frigyes újpesti gyógycukorka gyára 10x7cm
13352.

Dr. Keppler féle Biomenthol cukorka papírzacskó, gyártja Kaiser Frigyes újpesti gyógycukorka gyára 10x7cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Leonhardi tentái szecessziós, reklámos órarend füzet. Kitöltetlen 8x11 cm
13353.

cca 1910 Leonhardi tentái szecessziós, reklámos órarend füzet. Kitöltetlen 8x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1910 litho reklámgrafika tervek 2 táblán / Litho advertising on two plates 27x36 cm
13354.

cca 1910 litho reklámgrafika tervek 2 táblán / Litho advertising on two plates 27x36 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1910-1930 Vallási témájú nyomtatott lapok, részben kézzel kifestve, gazdagon díszített inciálékkal, összesen 6 db
13355.

cca 1910-1930 Vallási témájú nyomtatott lapok, részben kézzel kifestve, gazdagon díszített inciálékkal, összesen 6 db

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment