https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 149

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Cartographia útikönyvek, 2 db:  Koszta Nagy István: Erdély. Budapest, 1998, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.  Dr. Dusek László: Az alföld. Budapest, 2000, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.
13783.

Cartographia útikönyvek, 2 db: Koszta Nagy István: Erdély. Budapest, 1998, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva. Dr. Dusek László: Az alföld. Budapest, 2000, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Hargitai Miklós, Vizmathy Csilla: Svédország. Budapest, 2005, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.
13784.

Hargitai Miklós, Vizmathy Csilla: Svédország. Budapest, 2005, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Fábián Róbert: Lengyelország. Útikönyv és térkép. Budapest, 2006, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.
13785.

Fábián Róbert: Lengyelország. Útikönyv és térkép. Budapest, 2006, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Reichart Géza: A turistaság kézikönyve. Bp., 1927,A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó R.-T. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13786.

Reichart Géza: A turistaság kézikönyve. Bp., 1927,A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó R.-T. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papír kötés, 111 p.
13787.

Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papír kötés, 111 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Mungo Park: A Gambiától a Nigerig. Fordította: Halász Gyula. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 143 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos fekete-fehér képpel és két térképpel. A borítója foltos, kopott.
13788.

Mungo Park: A Gambiától a Nigerig. Fordította: Halász Gyula. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 143 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos fekete-fehér képpel és két térképpel. A borítója foltos, kopott.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Bp., é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13789.

Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Bp., é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Dr. Oppe Sándor (szerk.): Mecsek útikalauz. Budapest, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó, 340 p. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképmelléklettel. (A Mecsek hegység turistatérképe, Budapest, 1959, Kartográfiai Vállalat.)
13790.

Dr. Oppe Sándor (szerk.): Mecsek útikalauz. Budapest, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó, 340 p. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképmelléklettel. (A Mecsek hegység turistatérképe, Budapest, 1959, Kartográfiai Vállalat.)

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Debraye, Henry: En Touraine et sur les bords de la Loire. Chateaux et paysages. Arthaud, Grenoble, 1937
13791.

Debraye, Henry: En Touraine et sur les bords de la Loire. Chateaux et paysages. Arthaud, Grenoble, 1937

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Fordította: Nyíreő Éva. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Fekete fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Némileg viseltes állapotban. A borítója fakó, a gerince és a kötése sérült.
13793.

A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Fordította: Nyíreő Éva. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Fekete fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Némileg viseltes állapotban. A borítója fakó, a gerince és a kötése sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Budapest, é.n., Athenaeum, 316 p. Fakó gerincű kiadói egészvászon kötés.
13794.

Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Budapest, é.n., Athenaeum, 316 p. Fakó gerincű kiadói egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-V.+A föld megismerésének története.  I. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. 314 p. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kiegészített és átdolgozott kiadás. 67 kép és 14 ábra a szövegben. 231 p. III. Az ember drámája. 117 kép és 70 ábra a szövegben. 351 p. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. 135 kép és 46 ábra a szövegben. 331 p. V. A tenger. 138 kép és 83 ábra a szövegben. 323 p. + A Föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. 354 p. Budapest, 1930-32, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A Föld megismerésének története c. kötetnek a kötése eltér a többitől, nem ennek a kiadásnak a része. A borítók kopottak, a IV. kötet gerince némileg sérült, és az előzéklapjai szakadtak, hiányosak. A kötések egy része laza. Minden kötet fotókkal, ábrákkal térképvázlatokkal gazdagon illusztrálva.
13795.

Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-V.+A föld megismerésének története. I. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. 314 p. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kiegészített és átdolgozott kiadás. 67 kép és 14 ábra a szövegben. 231 p. III. Az ember drámája. 117 kép és 70 ábra a szövegben. 351 p. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. 135 kép és 46 ábra a szövegben. 331 p. V. A tenger. 138 kép és 83 ábra a szövegben. 323 p. + A Föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. 354 p. Budapest, 1930-32, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A Föld megismerésének története c. kötetnek a kötése eltér a többitől, nem ennek a kiadásnak a része. A borítók kopottak, a IV. kötet gerince némileg sérült, és az előzéklapjai szakadtak, hiányosak. A kötések egy része laza. Minden kötet fotókkal, ábrákkal térképvázlatokkal gazdagon illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment