https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 149

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Illustrierter führer durch Prag und Umgebung. Woerls Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerls Reisebücher-Verlag. 20. kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, fekete-fehér képekkel, egy némileg szakadt kihajtható térképpel illusztrálva, német nyelven. / Paperbinding, in german language, with some damages.
13746.

Illustrierter führer durch Prag und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 20. kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, fekete-fehér képekkel, egy némileg szakadt kihajtható térképpel illusztrálva, német nyelven. / Paperbinding, in german language, with some damages.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n., Idegenforgalmi Iroda, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel illusztrálva.
13747.

Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n., Idegenforgalmi Iroda, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
13748.

Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Griebens Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig
13749.

Grieben's Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.
13750.

Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Moldoványi Ákos: Málta. Bp., 1989, Panoráma (Panoráma mini útikönyvek). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13751.

Moldoványi Ákos: Málta. Bp., 1989, Panoráma (Panoráma "mini" útikönyvek). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], é. n., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Műbőr kötésben, jó állapotban.
13752.

Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], é. n., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Scherer Lajos: A 350 éves losonci gimnázium vázlatos története. Losonc, 1940, Engel István. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Hermel, Edmund [Ödön]: Lučenec - Losonc na historických pohľadniciach. Losonc, 1997, L. C. Print. Papírkötésben, jó állapotban.
13753.

Scherer Lajos: A 350 éves losonci gimnázium vázlatos története. Losonc, 1940, Engel István. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Hermel, Edmund [Ödön]: Lučenec - Losonc na historických pohľadniciach. Losonc, 1997, L. C. Print. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
13754.

Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.
13755.

Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben, fekete-fehér fotókkal, térképmelléklettel.
13756.

Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben, fekete-fehér fotókkal, térképmelléklettel.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötés, gazdag képanyaggal. A borító és a gerinc kopottas, néhány lap foltos, és pár lap széle picit szakadozott. Térkép mellékletek nélkül.
13757.

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötés, gazdag képanyaggal. A borító és a gerinc kopottas, néhány lap foltos, és pár lap széle picit szakadozott. Térkép mellékletek nélkül.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment