Books: Religion

Number of items: 55

Balanyi György: Assisi Szent Ferenc. Budapest, 1927, Szent István-Társulat. Korabeli kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
14418.

800 HUF
14419.

1 000 HUF
John Fleetwood: The Life of our Blessed Lord and Saviour Jesus Christ (Jézus élete) London, é.n., George Virtue. 891 p. Kiadói aranyozott, kopottas bőrkötésben, a gerincén kis sérüléssel. Számos metszettel. Több helyt kisebb ázásnyomok, egy lap sarka hiányzik. / Enlarged edition with artistic illustrations thru-out. Gilt decoration on covers and spine. Raised bands on spine with a minor injury. Scuffmarks, slight crack on the front hinge, mild page tanning. One page suffered minor loss.
14420.

800 HUF
15
Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14421.

800 HUF
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés.
14422.

1 200 HUF
Vallási témájú könyvek, 3 db:  Tótfalusi István: Ki kicsoda a Bibliában. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Újszövetségi fogalmi szótár. Bp., é.n, Primo Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.  A keresztény művészet lexikona. Fordította: Harmathné Szilágyi Anikó. Szerk.: Jutta Seibert. Bp., 1994, Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14423.

1 600 HUF
14424.

800 HUF
Dr. Révay József: Szentek legendái. Bp., (1926), Franklin-Társulat. Jaschik Álmos illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
14425.

3 000 HUF
14
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval. festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
14427.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Lippay Lajos: A pápaság a világ tükrében. Magyarra átdolgozta, és kiadta Lippay Lajos. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon kötés.
14428.

1 000 HUF
14429.

1 400 HUF
Juhász Vilmos: Megváltás felé. Bp., 1943, Barkóczy. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban.
14430.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF