Photo

Number of items: 426

cca 1960 a Metro együttes, fotó, hátulján feliratozva, 24,5×18 cm
12186.

1 000 HUF
Incze Jenő londoni magyar nagykövet, MTI-fotó, feliratozva, 27×18,5 cm
12187.

1 000 HUF
Péter János magyar és Michael Stewart brit külügyminiszter, MTI-fotó, feliratozva, 20,5×25 cm
12188.

1 000 HUF
Páger Antal és Fábri Zoltán a IV. Nemzetközi Filmfesztiválon, MTI-fotó, feliratozva, 20,5×25 cm
12189.

1 000 HUF
Vívók csoportja: Kovács, Kulcsár, Kolczonay, stb., későbbi nagyítás, 18x23 cm
12190.

1 000 HUF
1948 Szofia, Dinnyés Lajos, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, Dimitrov, kartonra ragasztott, hátoldalon feliratozott fotó, 13x17 cm
12191.

1 200 HUF
1937 Miklas osztrák elnök látogatása Magyarországon. A katonai dísszemle képei. 4 fotó, valamint az olasz király tiszteletére rendezett dísszemle képei. 5 db fotó. / 1937 Visit of the Austrian president and the Italian king. 9 photos
12192.

2 800 HUF
7,57
8,24
1936 Tőrvívó verseny, Zirczy Marijon (1898-1972) és Edo Marijon (1910-2002) párbaja a tőrvivó csapatverseny keretében az 1936-os berlini olimpián, sajtófotó, Scherl Bilderdienst, pecséttel jelzett, 18x24 cm.
12193.

8 000 HUF
1936 Magyarország-Jugoszlávia vizilabda mérkőzés, berlini olimpia, sajtófotó, a hátoldalán feliratozva, phot. Scherl Bilderdienst, pecséttel jelzett, 18x24 cm./ 1936 Hungary-Jugoslavia water polo match, Summer Olympic Games of Berlin, with writings in the back, photo Scherl (Bilderdienst), signed with stamp, 18x24 cm.
12194.

16 000 HUF
43,24
47,06
1972 Elisabeth Taylor és Richard Burton Budapesten az Intercontinental szállóban 22x18 cm
12195.

3 000 HUF
Somogyvári Rudolf és Ferrari Violetta a Gázolás c. filmben. Filmfotó
12196.

2 000 HUF
cca 1940 Horthy Miklós kormányzó feleségével ünnepségen és leventék gyűrűjében Üvegezett keretben, 13x18 cm
12197.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF