Photo

Number of items: 421

cca 1930-1940 Bálozók, pecséttel jelzett fotó Jakab Sándor fényképészeti műterméből, 17x23 cm
12376.

1 600 HUF
Párizs, Budapest, Divatbemutatók, 2 db MTI sajtófotó, 27x18 cm
12377.

2 200 HUF
5,95
6,47
1968 Vasas Ikarus S.E. Labdarúgó Bajnokcsapata, NBIII Északközép csoport, fotó, felületén törésnyommal, 18x24 cm
12378.

1 000 HUF
13
Budapest, A Kiscelli Múzeumban megnyílt nyomdagép-kiállítás, MTI sajtófotó, feliratozva, 26x18 cm
12379.

1 000 HUF
1934 A Ganz gyár évfordulós ünnepi emelvénye(1844-1934), fotó felületén törésnyommal, 28x22 cm
12380.

1 200 HUF
Vegyes fotó tétel, nagyrészt családi fényképek, kevés katonaival, különböző műtermekből, köztük Mai Manó is, különböző méretben, összesen 26 db
12381.

3 000 HUF
1919 Kir. Egy. Kath. gimnázium hallgatóinak tablóképe. Rajta Perleberg Artúr (Tempefői néven író) 33x29 cm
12382.

3 000 HUF
Kb 50 db vegyes fotó közte keményhátú is és modernebbek is
12383.

2 000 HUF
22 db régi családi és portré fotó, közte sok kéményhátúval, több méretben
12384.

2 000 HUF
13
1877 Kiváló állapotú egészbőr kötéses fényképalbum vizitkártya fotók részére. 16 férőhellyel. Kulccsal is zárható fém csattal (kulcs nélkül) minimális kopásokkal, jó állapotban. Aranyozott lapszélekkel.  Az albumban 12 db keményhátú fotó névaláírásokkal. Az első lapon szereplő felirat: Az 1877 évi, november havi vízmérések emlékéül szerint a képeken mérnök, vízmérnök palánták, közülük néhányan később fontos szerepeket töltenek be.
12385.

1877 Kiváló állapotú egészbőr kötéses fényképalbum vizitkártya fotók részére. 16 férőhellyel. Kulccsal is zárható fém csattal (kulcs nélkül) minimális kopásokkal, jó állapotban. Aranyozott lapszélekkel. Az albumban 12 db keményhátú fotó névaláírásokkal. Az első lapon szereplő felirat: "Az 1877 évi, november havi vízmérések emlékéül" szerint a képeken mérnök, vízmérnök palánták, közülük néhányan később fontos szerepeket töltenek be.

16 000 HUF
43,24
47,06
Fényképek ömlesztve, több hagyatékból, közel ezer fotó, kevés képeslappal, 6 fotóalbummal
12386.

1 000 HUF
cca 1930 Régi, bőr fényképalbum szép állapotban, 25x17cm
12387.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF