Number of items: 76
1440096
11067
280
Other collectibles
Herendi Eton mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×8 cm
1 200 HUF
1439958
11068
280
Other collectibles
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26×24 cm
8 000 HUF
1444466
11069
280
Other collectibles
Zsolnay gyertyatartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm
1 200 HUF
1390709
11070
280
Other collectibles
3 000 HUF
1390707
11071
280
Other collectibles
5 000 HUF
1258665
11072
280
50000
Other collectibles
Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
50 000 HUF
1446485
11073
280
Other collectibles
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
3 000 HUF
1430958
11074
280
Other collectibles
Zsolnay eozinmázas fekvő akt, jelzett, hibátlan, 24x14x12 cm
18 000 HUF
1442962
11075
280
Other collectibles
Zsolnay virág mintás lapos tányér (5db), matricás, jelzett, hibátlan, d:23 cm (5×)
2 000 HUF
1417737
11076
280
Other collectibles
Zsolnay távol-keleti mintás teás készlet, hiányos, matricás, jelzett, kopott, összesen: 7 db (csésze aljakkal)
6 000 HUF
1417768
11077
280
Other collectibles
Zsolnay mokkás készlet mitológiai jelenettel, hiányos, matricás, jelzett, egyik csésze sérült, fedél nélkül, összesen: 10 db (csésze aljakkal)
6 000 HUF
1440613
11078
280
30000
Other collectibles
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m