Printed Materials

Number of items: 282

1901 Das Album szecessziós erotikus újság IV. évfolyam 12 száma könyvbe kötve, jó állapotban
12622.

16 000 HUF
43,24
47,06
1902 A mi segítőpénztárunkról szóló új törvény. Az Országos Gazdasági Munkás- és Cselédsegélypénztár ismertető füzete, írta Vetési László. Budapest, Franklin Társulat nyomdája, 37 p. 20×11 cm
12623.

2 000 HUF
1904 Okolo rampi. Szentpétervár, M. O. Wolf. Alfred Grévin (1827-1892) karikatúrái orosz nyelven. Tűzött, sérült papírkötésben. /  1904 Okolo rampy. Saint Petersburg, M. O. Wolf. The caricatures of Alfred Grévin (1827-1892) in Russian. In a damaged saddle-stitched binding.
12624.

1 800 HUF
Kueffel család leszármazási tábla 1642-1904, magyar ággal.
12625.

1 000 HUF
1904 a Magyar Védő Egyesület 1904. évi alapszabályai, Bp., Stephaneum Nyomda Rt., tűzött papírkötésben, 16 p.
12626.

1 800 HUF
1908 A Nagykanizsai Kegyesrendiek Gimnáziumának értesítője. 158p.
12627.

1 000 HUF
12628.

6 000 HUF
12629.

1 000 HUF
1908 a Budapesti Kerületi Munkásbiztosító Pénztár hirdetménye a díjszabás és a táppénz változásáról, 40,5×28 cm
12630.

2 000 HUF
1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, LIllustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of LIllustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.
12631.

1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, L'Illustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of L'Illustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.

1 000 HUF
cca 1910 2 táblán szecessziós litho reklámgrafikák. / Art nouveau advertising 27x36 cm
12632.

1 200 HUF
cca 1910 litho reklámgrafika tervek 2 táblán / Litho advertising on two plates 27x36 cm
12633.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF