Books: Travelling, cities

Number of items: 161

Roar Tank: Norwegen und Kopenhagen. Griebens Reiseführer 146. Berlin, 1911-12, Albert Goldschmidt. 13. kiadás. Kiadói kopottas egészvászon kötés, egészoldalas és kihajtható térképekkel illusztrálva, de a térképmelléklet hiányzik, német nyelven. / Linen-binding, in german language, a little bit worn, without map inset.
13754.

1 000 HUF
13755.

1 800 HUF
Griebens Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig
13756.

Grieben's Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig

1 200 HUF
Karl Baedeker: Paris, nebst einigen Routen durch das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1909, Verlag von Karl Baedeker, Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban./ Linen binding in German language. In nice condition.
13757.

3 000 HUF
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg, Etschland. Westliches Salzburg, und Karenten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, L+540 p. 38. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. / Linen binding in German language. The spine is tattered
13758.

3 000 HUF
Karl Baedeker: Österreich Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Sérült kötés, / Linen binding in German language. The spine is damaged
13759.

3 000 HUF
Baedeker, Karl: Deutschland in einem Bande. Handbuch für Reisende. Mit 19 Karten und 64 Plänen. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, 452 p. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, festett lapszélekkel. Gerincen kopások
13760.

4 600 HUF
12,43
13,53
Magyarország helységnévtára 1941 +Magyarország helységnévtára 1941, 1. pótfüzet. Budapest, é.n. [1942], Hornyánszky Viktor Rt. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de ezt leszámítva jó állapotban.
13761.

1 600 HUF
Magyarország helységnévtára 1926. Budapest, é.n. [1926], Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal, Globus Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, 18 db. melléklettel.
13762.

3 000 HUF
Justus Perthes Taschen-Atlas. Szerk.: Habenicht, Hermann. Gotha, 1911, Justus Perthes. 24 db rézmetszetes térkép nyomatával. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
13763.

Justus Perthes' Taschen-Atlas. Szerk.: Habenicht, Hermann. Gotha, 1911, Justus Perthes. 24 db rézmetszetes térkép nyomatával. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.

1 800 HUF
15
Sven Hedin: A rejtelmes India. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n. [1912], Magyar kereskedelmi Közlöny, 554 p. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés. A gerince és a kötése kissé elvált.
13764.

4 400 HUF
11,89
12,94
13765.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF