Vermes Ernő (szerk.): Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyenlőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Gyula, 1929, Kultúra Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 528 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, megviselt állapotban. Számozott példány.(1000/123.)
Vitéz Feketekúty Bély Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Kék könyvek 7. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, a gerince némileg sérült.
Rózsa György: Budapest régi látképei. 1493-1800. Alte ansichten von Budapest. Budapest, 1999, Új Művészet Kiadó. Második átdolgozott kiadás. Zweite, überarbeitete ausgabe. Kiadói kemény papírkötés, kiadói műanyag védőborítóban, magyar és német nyelven, gazdag képanyaggal illusztrálva. Jó állapotban. / Old views of Budapest 1493-1800, paperbinding, in hungarian and german language.
Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Mancsukóban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötés, a szerző fekete-fehér felvételeivel illusztrálva. A borítója megviselt állapotban.
Göde Jenő: A magyar főváros. Budapest székes-főváros és környékének közlekedési és idegenforgalmi útmutatója. Budapest, 1904, Károlyi ny. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva. Megviselt állapotban.
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.