Number of items: 499

Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 238. sz. példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került.
14470.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ponson Du Terrail: Rocambole élete és kalandjai I-III. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott, picit foltos borítóval, picit foltos védő-, és előzéklapokkal.
14471.

3 000 HUF
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. 2-5. köt. Reprint! Bp., 1985, Helikon. Díszes vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
14472.

10 000 HUF
27,03
29,41
Illyés Gyula: Puszták népe. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, a kötése sérült, a könyvtest szétvált, megviselt állapotban.
14473.

3 000 HUF
Verseghy Ferenc költeményei. A magyar nemzet classicus írói. Szerkesztette Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés. A gerince szakadt, a borítója és a lapok foltosak.
14474.

3 000 HUF
Dr. Gróf Apponyi Albert: Emlékirataim. Ötven Év. Ifjukorom - Huszonöt év az ellenzékben. Budapest, 1926, Pantheaon Irodalmi Intézet Rt. Harmadik átnézett kiadás. Átkötött picit kopott félvászon kötés.
14475.

3 000 HUF
Barta Lajos: Az élet arca. Budapest, 1917, Nyugat. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Első kiadás.
14476.

2 800 HUF
7,57
8,24
Sík Sándor: Fekete kenyér. Budapest, 1931, DOM Katolikus Könyvek Kiadóhivatal. Kiadói kopottas gerincű aranyozott egészvászon kötés, Jaschik Álmos rajzaival. A szerző által aláírt példány. Első kiadás.
14477.

1 200 HUF
Sík Sándor: Sík Sándor költeményei. Budapest, 1916, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés. A szerző által aláírt példány. A borítója kopott, az egyik kötéstáblánál picit sérült, foltos.
14478.

1 400 HUF
Heltai Jenő: VII. Emánuel és kora. Budapest, 1913, Singer és Wolfner Kiadása, 191 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés. Gróf Zichy Gyula könyvtári bélyegzőjével.
14479.

1 000 HUF
Kodály Zoltán: Kórusok II. kötet. Vegyeskarok. Budapest, 1943, Magyar Kórus. Kiadói félvászon kötés. Kiváló állapotban.
14480.

2 000 HUF
A Karinthy Frigyes munkái 4-5. és 9-10. kötete: Gyilkosok, Krisztus vagy Barabbás, Esik a hó, Capillária. Bp., é. n., Dick Manó. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
14481.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF