https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 90

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm
12696.

Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1916-1940 Katonai okmány hagyaték: igazolványok, egy fizetési meghagyás és egy fotó, 7 db / Hungarian military certificates
12697.

1916-1940 Katonai okmány hagyaték: igazolványok, egy fizetési meghagyás és egy fotó, 7 db / Hungarian military certificates

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
cca 1900-1930 8 db katonai fotó / 8 interesting military photos
12698.

cca 1900-1930 8 db katonai fotó / 8 interesting military photos

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
3
cca 1970 A Magyar Néphadsered gyakorlaton és parádén 5 db MTI sajtófotó 21x25 cm
12699.

cca 1970 A Magyar Néphadsered gyakorlaton és parádén 5 db MTI sajtófotó 21x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm
12700.

Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm
12701.

Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm /  Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm
12702.

Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm / Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
cca 1916 Magyar katonák az olasz fronton. Képes front napló, nagyrészt aláírt képekkel. Sok városkép. cca 1916 Hungarian soldiers on the Italian battlefields. 46 incsribed photos in album.
12703.

cca 1916 Magyar katonák az olasz fronton. Képes front napló, nagyrészt aláírt képekkel. Sok városkép. cca 1916 Hungarian soldiers on the Italian battlefields. 46 incsribed photos in album.

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
202,70
EUR
,
220,59
USD
Number of bids:
0
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat Opál 72. Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
12704.

Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat "Opál 72". Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
1945 A heilbronni hadifogolyidőkre való emlékezés alkalmából készült grafika, kartonra kasírozva, 27x23 cm
12705.

1945 A heilbronni hadifogolyidőkre való emlékezés alkalmából készült grafika, kartonra kasírozva, 27x23 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
1981 Hütter Richárd alezredesnek adományozott (P.V.O.) fém falitál, apró rozsdákkal, eredeti dobozában, d:31,5 cm
12706.

1981 Hütter Richárd alezredesnek adományozott (P.V.O.) fém falitál, apró rozsdákkal, eredeti dobozában, d:31,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1914-1937 Vegyes katonai fotó tétel(5 db), csoportképek, műtermi fotók, szabadságolási igazolvány
12707.

cca 1914-1937 Vegyes katonai fotó tétel(5 db), csoportképek, műtermi fotók, szabadságolási igazolvány

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
7

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment