Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 98

Madarassy Walter (1909-1994) 1980. Magyar Állami Operaház Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva Köszönettel a Magyar Állami Operaház Igazgatóságától Budapest, 1980 (256,17g/96mm) T:2 /  Hungary 1980. Hungarian State Opera House Br commemorative plaque with engraving on back. Sign.: Walter Madarassy (256,17g/96mm) C:XF
30475.

Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Magyar Állami Operaház" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Köszönettel a Magyar Állami Operaház Igazgatóságától Budapest, 1980" (256,17g/96mm) T:2 / Hungary 1980. "Hungarian State Opera House" Br commemorative plaque with engraving on back. Sign.: Walter Madarassy (256,17g/96mm) C:XF

7 500 HUF
20,27
22,06
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. Kőrös-Menti Kulturális Hetek egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.
30476.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.

800 HUF
Reményi József (1887-1977) 1927. A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928 Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1927. 25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928 Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
30477.

9 000 HUF
24,32
26,47
Reményi József (1877-1977) 1955. Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére Br emlékérem (210g/80mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1955. National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre Br commemorative medal. Sign.: József Reményi (210g/80mm) C:XF small edge error
30478.

Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem (210g/80mm) T:2 kis ph. / Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" Br commemorative medal. Sign.: József Reményi (210g/80mm) C:XF small edge error

5 500 HUF
14,86
16,18
Sóváry János (1895-1966) DN Vasas Sport Club ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina
30479.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szabó Imrefia Béla (1952-) 1978. Pro Pulmonológia / Tüdőkórház Gondozóintézet Szolnok Br emlékérem (191g/78,5mm) T:2 /  Hungary 1978. Pro Pulmonology / Pulmonology Hospital Szolnok Br commemorative medal. Sign.: Imrefia Béla Szabó (191g/78,5mm) C:XF Cs. M. 1285.
30480.

Szabó Imrefia Béla (1952-) 1978. "Pro Pulmonológia / Tüdőkórház Gondozóintézet Szolnok" Br emlékérem (191g/78,5mm) T:2 / Hungary 1978. "Pro Pulmonology / Pulmonology Hospital Szolnok" Br commemorative medal. Sign.: Imrefia Béla Szabó (191g/78,5mm) C:XF Cs. M. 1285.

3 800 HUF
10,27
11,18
Szendrői Zoltán 1970. Vásárhelyi István Emlékérem 1889-1968 egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2
30481.

Szendrői Zoltán 1970. "Vásárhelyi István Emlékérem 1889-1968" egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2

4 800 HUF
12,97
14,12
Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978 kétoldalas Br plakett (71mm T:2
30482.

Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. "MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978" kétoldalas Br plakett (71mm" T:2

3 800 HUF
10,27
11,18
Tóth Sándor (1933-) 1984. Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Turi Sándor díja Br emlékérem (513g/98mm) T:2 /  Hungary 1984. Sándor Turi award of the Szabolcs-Szatmár County Council Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (513g/98mm) C:XF
30483.

Tóth Sándor (1933-) 1984. "Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Turi Sándor díja" Br emlékérem (513g/98mm) T:2 / Hungary 1984. "Sándor Turi award of the Szabolcs-Szatmár County Council" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (513g/98mm) C:XF

7 500 HUF
20,27
22,06
Varga Imre (1923-) DN Vajda Péter művelődési díj Br plakett (384g/130x99mm) T:2 /  Hungary ND Péter Vajda cultural award Br plaque. Sign.: Imre Varga (385g/130x99mm) C:XF
30484.

Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" Br plakett (384g/130x99mm) T:2 / Hungary ND "Péter Vajda cultural award" Br plaque. Sign.: Imre Varga (385g/130x99mm) C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
Váró Márton (1943-) 1975. 1975 Prof. Dr. Krompecher István 70 éves Br emlékérem (504g/96-97mm) T:2 /  Hungary 1975. 1975 Prof. Dr. István Krompecher is 70 years old Br commemorative medal. Sign.: Márton Váró (504g/96-97mm) C:XF Cs.M. 359.
30485.

Váró Márton (1943-) 1975. "1975 Prof. Dr. Krompecher István 70 éves" Br emlékérem (504g/96-97mm) T:2 / Hungary 1975. "1975 Prof. Dr. István Krompecher is 70 years old" Br commemorative medal. Sign.: Márton Váró (504g/96-97mm) C:XF Cs.M. 359.

8 500 HUF
22,97
Váró Márton (1943-) 1978. Prof. Dr. Bognár Rezső 65 éves 1978 Br emlékérem (666,5g/106-108mm) T:2 /  Hungary 1978. Prof. Dr. Rezső Bognár is 65 years old 1978 Br commemorative medal. Sign: Márton Váró (666,5g/106-108mm) C:XF Cs.M. 64.
30486.

Váró Márton (1943-) 1978. "Prof. Dr. Bognár Rezső 65 éves 1978" Br emlékérem (666,5g/106-108mm) T:2 / Hungary 1978. "Prof. Dr. Rezső Bognár is 65 years old 1978" Br commemorative medal. Sign: Márton Váró (666,5g/106-108mm) C:XF Cs.M. 64.

8 500 HUF
22,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF