Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 98

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére Ag emlékérem (35.66g/0.835/43mm) T:2 (PP)
30439.

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" Ag emlékérem (35.66g/0.835/43mm) T:2 (PP)

3 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN. Magyar Köztársaság Országgyűlése Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1
30440.

Bozó Gyula (1913-2004) DN. "Magyar Köztársaság Országgyűlése" Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN Magyar Köztársaság Országgyűlése aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc
30441.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc

1 400 HUF
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor Br plakett pár eredeti dísztokban (94mm) T:1- Hungary ND Sándor Petőfi Br plaque pair in original case. Sign.: Barna Búza (94mm) C:AU
30442.

Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" Br plakett pár eredeti dísztokban (94mm) T:1- Hungary ND "Sándor Petőfi" Br plaque pair in original case. Sign.: Barna Búza (94mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem (43mm) + 1983. 1883-1983 Budapest / 100 év a termékminőség szolgálatában fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:2
30443.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (43mm) + 1983. "1883-1983 Budapest / 100 év a termékminőség szolgálatában" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:2

1 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940- ) DN A Budapesti Műszaki Egyetem emlékérme kétoldalas jelzett Ag emlékérem, eredeti dísztokban (72mm/0.800/265.34g) T:2
30444.

Csíkszentmihályi Róbert (1940- ) DN "A Budapesti Műszaki Egyetem emlékérme" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, eredeti dísztokban (72mm/0.800/265.34g) T:2

34 000 HUF
91,89
100,00
Csúcs Viktória (1934-1993) 1972. München Olimpia aranyozott fém emlékérem T:2
30445.

Csúcs Viktória (1934-1993) 1972. "München Olimpia" aranyozott fém emlékérem T:2

1 000 HUF
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1943. Magyar Királyi Debreceni VI. Honvéd Hadtest Parancsnokság Br plakett, hátoldal gravírozva (71x47mm) T:2
30446.

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1943. "Magyar Királyi Debreceni VI. Honvéd Hadtest Parancsnokság" Br plakett, hátoldal gravírozva (71x47mm) T:2

2 200 HUF
5,95
6,47
10
Dévényi János (1934- ) 1975. Szakszervezeti Fúvoszenekarok IV. megyei találkozója - Kazincbarcika - Diósgyőr Br plakett, eredeti tokban (95x98mm) T:2
30447.

Dévényi János (1934- ) 1975. "Szakszervezeti Fúvoszenekarok IV. megyei találkozója - Kazincbarcika - Diósgyőr" Br plakett, eredeti tokban (95x98mm) T:2

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság XIII. Kongresszus 1990 / Szeged Br emlékérem (245,5g/100mm) T:2 /  Hungary 1990. Albert Szent-Györgyi Medical University - 13th Congress of the Hungarian Endocrinology and Metabolism Society 1990 / Szeged Br commemorative medal. Sign.: Mihály Fritz (245,5g/100mm) C:XF
30448.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság XIII. Kongresszus 1990 / Szeged" Br emlékérem (245,5g/100mm) T:2 / Hungary 1990. "Albert Szent-Györgyi Medical University - 13th Congress of the Hungarian Endocrinology and Metabolism Society 1990 / Szeged" Br commemorative medal. Sign.: Mihály Fritz (245,5g/100mm) C:XF

8 500 HUF
22,97
Fritz Mihály (1947-) 1991. Életünk Krisztus Br emlékérem (42,5mm) + 1991. II. János Pál Pápa Budapesten Br emlékérem (42,5mm) T:2
30449.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Életünk Krisztus" Br emlékérem (42,5mm) + 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1997. 75 éves az ÁÉB Bank Rt. Br emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:1-,2
30450.

Fritz Mihály (1947-) 1997. "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Br emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:1-,2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF