https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Science and technology

Number of items: 186

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Marco Cantú: Delphi 7. I-II. Mesteri szinten. Budapest, 2003. Kiskapu Kft. Kiadói papírkötésben.
13550.

Marco Cantú: Delphi 7. I-II. Mesteri szinten. Budapest, 2003. Kiskapu Kft. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:  Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.
13551.

Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Sághi Balázs, Ila lászló, Malte Borges, Eike Elser: PC-Műhely 1-5. Budapest, 1996-1998, Panem Kft. Kiadói papírkötésben.
13552.

Sághi Balázs, Ila lászló, Malte Borges, Eike Elser: PC-Műhely 1-5. Budapest, 1996-1998, Panem Kft. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Vámossy Zotán dr. és Manfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1944, Antiqua Nyomdai és Irodalmi R.T. Kissé viseltes félvászon kötésben
13553.

Vámossy Zotán dr. és Manfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1944, Antiqua Nyomdai és Irodalmi R.T. Kissé viseltes félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 244 p.+ XLXIX+1t.+1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
13554.

Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 244 p.+ XLXIX+1t.+1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Liebe im Orient: Der duftende Garten des Scheik Nefzaui; Anangaranga, die Bühne des Liebesgottes. Leipzig, Wien, Verlag für SExualwissenschaft Schneider&Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13555.

Liebe im Orient: Der duftende Garten des Scheik Nefzaui; Anangaranga, die Bühne des Liebesgottes. Leipzig, Wien, Verlag für SExualwissenschaft Schneider&Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
dr. Simonyi ernő: Földrajz a gimnáziumok III. osztálya számára. Bp., 1910. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.
13556.

dr. Simonyi ernő: Földrajz a gimnáziumok III. osztálya számára. Bp., 1910. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.
13557.

The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,62
EUR
,
1,76
USD
Number of bids:
0
Kőolajtermékek Kézikönyve I. Budapest, 1978, Ásványolajforgalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.
13558.

Kőolajtermékek Kézikönyve I. Budapest, 1978, Ásványolajforgalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
13559.

Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Dr. Gillemot László (szerk.) : Hegesztés. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 17. szám. Budapest, 1946, Mérnöki Továbbképző Intézet. Félvászon borító, 386 p. Átkötött volt könyvtári példány!
13560.

Dr. Gillemot László (szerk.) : Hegesztés. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 17. szám. Budapest, 1946, Mérnöki Továbbképző Intézet. Félvászon borító, 386 p. Átkötött volt könyvtári példány!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban
13561.

Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment