https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 302

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Honoré de Balzac: Gobseck. Ford. Aranyossy Pál. Békéscsaba,1919, Tevan. 94 p. Kiadói fametszetes papírborítóban. Felvágatlan.
14117.

Honoré de Balzac: Gobseck. Ford. Aranyossy Pál. Békéscsaba,1919, Tevan. 94 p. Kiadói fametszetes papírborítóban. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.
14118.

Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
14119.

Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.
14120.

Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
14121.

Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.
14122.

Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!
14123.

Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József
14124.

Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
14125.

Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.
14126.

Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.
14127.

Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.
14128.

Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment