Number of items: 302

14033.

5 000 HUF
14034.

2 000 HUF
14035.

2 000 HUF
Forró Tamás-Havas Henrik: A láger. Budapest, 1988, Könyvkiadó és Kulturális Szolgáltató Kft. Kiadói papírkötés.
14036.

800 HUF
Kormos István: Szegény Yorick. Csohány Kálmán rajzai. Salgótarján, 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Számozott (500/325.) és a szerző által dedikált példány.
14037.

3 000 HUF
A két legrégibb magyar nyelvű nyomtatvány. Adalék Sylvester János működéséhez. Semsey Andor adományából hasonmásban közzéteszi s bevezetéssel kíséri Melich János. Budapest, 1912, Magyar Nyelvtudományi Társaság, VII+64+92 p. Átkötött kemény papírkötés. Trócsányi Zoltán (1886-1971) nyelvész, irodalom és könyvtörténész, műfordító, könyvtáros saját kezű névbejegyzésével, dátumozással (1912).
14038.

3 000 HUF
Papp Viktor: Zenekönyv. Tanulmányok, kamarzene. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés. A szerző, 1944-es könyvnapi dedikációjával.
14039.

2 000 HUF
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. Budapest., 1928, Franklin-Társulat. Kopottas, foltos kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban, 330+389 p.
14040.

1 000 HUF
Remekírók Képes Könyvtára 2 kötet: Leopardi és Musset, Kossuth Lajos munkái. Liliomos Gottermayer kötésben, jó állapotban
14041.

1 800 HUF
Csűrös Zoltán: Számok csodavilága. Nemes Török János rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Rajzos félvászon kötésben.
14042.

2 000 HUF
14043.

1 000 HUF
14044.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF