Books: History

Number of items: 89

H.A.L. Fisher: Európa története I-II. (I. Ókor és középkor. II. Renaissance, reformáció, felvilágosodás.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+459 p. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált példány. A borítója kopottas, foltos, A lapok foltosak. Töredék kötet. A III. kötet hiányzik.
13370.

3 000 HUF
13371.

5 000 HUF
13372.

8 000 HUF
13373.

8 000 HUF
Dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Adalékok a szabadságharc orosznyelvű bibliográfiájához. Budapest, 1949, Honvéd Levéltár és Múzeum, 82 p. Kiadói papírkötés. Javított gerinccel.
13374.

1 000 HUF
Nemeskürty István könyvek, 2 db:  Requiem egy hadseregért. Budapest, 1973, Magvető Zsebkönyvtár. Kiadói papírkötés. Meddig várjunk? Budapest, 2003, Szabad Tér. Kiadói kemény papírkötés.
13375.

1 000 HUF
Lotharingiai Károly hadinaplója Buda visszafoglalásáról. 1686. Budapest, 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói műbőr kötés.
13376.

1 000 HUF
Glatz Ferenc (szerk.): Az 1944. év históriája. História könyvek. Budapest, 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói kissé viseltes papírkötés, fotókkal illusztrált.
13377.

800 HUF
Vegyes történelem könyvek, 2 db.: Thuróczy János: A magyarok krónikája. Fordította Horváth János. Pro Memoria. Budapest, 1980, Európa Könyvkiadó. Kiadói viseltes papírkötés.  István Király Emlékezete. Budapest, 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
13378.

1 000 HUF
Paul von Hindenburg. Aus meinem leben. Lipcse, 1920, G. Hirzel. Átkötött kopottas, picit sérült félvászon kötés. Foltos, pár helyen ceruzás aláhúzással. Német nyelven, három kihajtható térképmelléklettel. / Half-linen-binding, in german language.
13379.

1 000 HUF
Magyar népballadák, Magyar népdalok. Két kötet az élő könyvek sorozatból.
13380.

1 000 HUF
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Nemzeti Radikálizmus. Budapest, é.n. [1930], Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban.
13381.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF