Number of items: 345

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13862.

2 000 HUF
Svend Fleuron: Tigrisivadék. Egy macskacsalád története. Az ifjuság számára átdolgozta Z. Tábori Piroska. K. Sávely Dezső rajzaival. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó, 168 p. Kiadói félvászon kötés. A borítója kopott, foltos, viseltes. A kötése meglazult, sérült. Az elülső védőlapon ajándékozási sorokkal.
13863.

2 000 HUF
Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Budapest, É.N. [1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.T. Kopottas kiadói félvászon kötés, 224 p. A könyvben fekete-fehér illusztrációkkal.
13864.

1 000 HUF
Verne Gyula: A Chancellor. Fordítás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest, É.N. [1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.T. Kopottas kiadói félvászon kötés, 204 p. A könyvben fekete-fehér illusztrációkkal. A kötése sérült.
13865.

1 000 HUF
13866.

1 400 HUF
13867.

1 000 HUF
Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.
13868.

1 000 HUF
13869.

2 000 HUF
Nagy Lajos: A falu álarca. Budapest, É.N. , Nyugat Kiadó és Irodalmi R.T. Kiadói egészvászon kötés, 185 p. A gerince megfakult. Első kiadás!
13870.

1 800 HUF
13871.

1 000 HUF
13872.

1 400 HUF
Kaffka Margit: A Révnél. Elbeszélések. Budapest, 1918, Franklin-Társulat.Átkötött félvászon, 238 p. Első kiadás! A lapok foltosak.
13873.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF