Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 88

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN Kövizig Kupa Gyula Br érem füllel (43mm) T:2
30538.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Kövizig Kupa Gyula" Br érem füllel (43mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
Nagy István (1920-) / Hunya Zoltán / ÁPV 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése Szolnok Ag emlékérem (25.44g/0.800/42.5mm) T:1-
30539.

Nagy István (1920-) / Hunya Zoltán / ÁPV 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése Szolnok" Ag emlékérem (25.44g/0.800/42.5mm) T:1-

4 000 HUF
Papp László (1947-) 1992. Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat Ag emlékérem dísztokban (31,77g/0.925/42,5mm) T:PP oxidáció, felületi karc
30540.

Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" Ag emlékérem dísztokban (31,77g/0.925/42,5mm) T:PP oxidáció, felületi karc

3 600 HUF
9,73
10,59
Peternák Gusztáv (1928-) 1974. MÉE Budapest / Esztergom Ag emlékérem (25,31g/0.800/42,5mm) T:1-
30541.

Peternák Gusztáv (1928-) 1974. "MÉE Budapest / Esztergom" Ag emlékérem (25,31g/0.800/42,5mm) T:1-

5 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1927. Beethoven halálának zzázadik évfordulójára Br emlékérem. BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK (61mm) T:2  Hungary 1927. 100th Anniversary of the Death of Beethoven Br medallion. Sign.: József Reményi (61mm) C:XF  HP 4423.
30542.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának zzázadik évfordulójára" Br emlékérem. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:2 Hungary 1927. "100th Anniversary of the Death of Beethoven" Br medallion. Sign.: József Reményi (61mm) C:XF HP 4423.

8 000 HUF
25
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Ag emlékérem (25,16g/0.800/42,5mm) T:1-
30543.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag emlékérem (25,16g/0.800/42,5mm) T:1-

4 400 HUF
11,89
12,94
Ifj. Szlávits László (1959-) DN Leiningen Károly egyoldalas Br érem (39,5mm) T:2
30544.

Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Leiningen Károly" egyoldalas Br érem (39,5mm) T:2

800 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1998. 40 éve alakultak a közúti igazgatóságok / Állami Közútkezelők - A közutak szolgálatában aranyozott Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:2 (PP)
30545.

Tóth Sándor (1933-) 1998. "40 éve alakultak a közúti igazgatóságok / Állami Közútkezelők - A közutak szolgálatában" aranyozott Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:2 (PP)

1 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) DN Közúti Szolgálatért - Pest Megyei Állami Közútkezelő KHT. kétoldalas Cu emlékérem T:2
30546.

Tóth Sándor (1933-) DN "Közúti Szolgálatért - Pest Megyei Állami Közútkezelő KHT." kétoldalas Cu emlékérem T:2

1 200 HUF
Varga Miklós (1934-) 1974. MÉE Miskolc / V. Vándorgyűlés - Diósgyőr Ag emlékérem (25,30g/0.800/42,5mm) T:1-
30547.

Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE Miskolc / V. Vándorgyűlés - Diósgyőr" Ag emlékérem (25,30g/0.800/42,5mm) T:1-

4 400 HUF
11,89
12,94
1859. Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6. ezüstözött Cu emlékérem (20mm) T:2-
30548.

1859. "Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6." ezüstözött Cu emlékérem (20mm) T:2-

1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A Ferenc József koronázása Budán Ag zseton. I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII (5,5g/23,5mm) T:2- ü., ph. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A Coronation of Franz Joseph in Buda Ag jeton (5,5g/23,5g) C:VF ding, edge error
30549.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,5g/23,5mm) T:2- ü., ph. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (5,5g/23,5g) C:VF ding, edge error

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF