Finnország 1958. "Nemzetközi Vasutas Sport Szövetség" zománcozott fém jelvény (12,5x18,5mm) T:2
Finland 1958. "USIC - Union Sportive Internationale des Cheminots (International Railway Sports Association)" enamelled metal badge (12,5x18,5mm) C:XF
Kanada DN "Garde Chasse et Peche Club 1037" festett fém jelvény hátlapon "SCULLY LTD MONTREAL" (38mm) T:2
Canada ND "Garde Chasse et Peche Club 1037" painted metal badge with makers mark "SCULLY LTD MONTREAL" on the back (38mm) C:XF
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
Olaszország DN "Tu Fortitudo Mea - Te vagy az én erősségem" fém gomblyukjelvény "LANDI MILANO VIA COMELICO 18" gyártói jelzéssel (30,5x24,5mm) T:2-
Italy ND "Tu Fortitudo Mea - You are my strength" metal button badge with maker's mark "LANDI MILANO VIA COMELICO 18" (30,5x24,5mm) C:VF
Románia 1941. "Kommunizmus Elleni Keresztes hadjárat" fém kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: P. GRANT. + 1987. "A mezőgazdasági kollektivizálás befejeződésének 25. évfordulójára" Br kitüntetés T:2,2- javított fül
Romania 1941. "Medal for the Crusade against Communism" metal decoration without ribbon. Sign.: P. GRANT. + 1987. "25th Anniversary of the completion of collectivization of agriculture" Br decoration C:XF,VF repaired ear