Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 81

Finnország 1958. Nemzetközi Vasutas Sport Szövetség zománcozott fém jelvény (12,5x18,5mm) T:2 Finland 1958. USIC - Union Sportive Internationale des Cheminots (International Railway Sports Association) enamelled metal badge (12,5x18,5mm) C:XF
31054.

Finnország 1958. "Nemzetközi Vasutas Sport Szövetség" zománcozott fém jelvény (12,5x18,5mm) T:2 Finland 1958. "USIC - Union Sportive Internationale des Cheminots (International Railway Sports Association)" enamelled metal badge (12,5x18,5mm) C:XF

800 HUF
Jugoszlávia DN Partizán Labdarúgó Klub zománcozott fém kitűző (16mm) T:2 Yugoslavia ND Partisan Soccer Club enamelled metal pin (16mm) C:XF
31055.

Jugoszlávia DN "Partizán Labdarúgó Klub" zománcozott fém kitűző (16mm) T:2 Yugoslavia ND "Partisan Soccer Club" enamelled metal pin (16mm) C:XF

1 000 HUF
Kanada DN Garde Chasse et Peche Club 1037 festett fém jelvény hátlapon SCULLY LTD MONTREAL (38mm) T:2 Canada ND Garde Chasse et Peche Club 1037 painted metal badge with makers mark SCULLY LTD MONTREAL on the back (38mm) C:XF
31056.

800 HUF
Németország DN A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
31057.

4 000 HUF
Olaszország DN Tu Fortitudo Mea - Te vagy az én erősségem fém gomblyukjelvény LANDI MILANO VIA COMELICO 18 gyártói jelzéssel (30,5x24,5mm) T:2- Italy ND Tu Fortitudo Mea - You are my strength metal button badge with makers mark LANDI MILANO VIA COMELICO 18 (30,5x24,5mm) C:VF
31058.

800 HUF
Románia 1941. Kommunizmus Elleni Keresztes hadjárat fém kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: P. GRANT. + 1987. A mezőgazdasági kollektivizálás befejeződésének 25. évfordulójára Br kitüntetés T:2,2- javított fül Romania 1941. Medal for the Crusade against Communism metal decoration without ribbon. Sign.: P. GRANT. + 1987. 25th Anniversary of the completion of collectivization of agriculture Br decoration C:XF,VF repaired ear
31059.

Románia 1941. "Kommunizmus Elleni Keresztes hadjárat" fém kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: P. GRANT. + 1987. "A mezőgazdasági kollektivizálás befejeződésének 25. évfordulójára" Br kitüntetés T:2,2- javított fül Romania 1941. "Medal for the Crusade against Communism" metal decoration without ribbon. Sign.: P. GRANT. + 1987. "25th Anniversary of the completion of collectivization of agriculture" Br decoration C:XF,VF repaired ear

1 600 HUF
Törökország DN Fenerbahce Ifjúsági Klub - 1907 zománcozott fém jelvény (17mm) T:2 Turkey ND Fenerbahce Youth Club - 1907 enamelled metal badge (17mm) C:XF
31060.

Törökország DN "Fenerbahce Ifjúsági Klub - 1907" zománcozott fém jelvény (17mm) T:2 Turkey ND "Fenerbahce Youth Club - 1907" enamelled metal badge (17mm) C:XF

1 000 HUF
2db-os olimpiai jelvény tétel T:2 2pcs of olympic badges C:XF
31061.

1 000 HUF
2db Vöröskereszt jelvény: Véradásra kész zománcozott fém jelvény (22mm) + Elsősegély zománcozott fém jelvény (22mm) T:2
31062.

2db Vöröskereszt jelvény: "Véradásra kész" zománcozott fém jelvény (22mm) + "Elsősegély" zománcozott fém jelvény (22mm) T:2

800 HUF
2db zománcozott jelvény: A néppel tűzön vízen át - Petőfi zománcozott fém jelvény (22x21mm) + József Attila Olvasómozgalom - KISZ zománcozott fém jelvény (22,5x21,5mm) T:2,2-
31063.

2db zománcozott jelvény: "A néppel tűzön vízen át - Petőfi" zománcozott fém jelvény (22x21mm) + "József Attila Olvasómozgalom - KISZ" zománcozott fém jelvény (22,5x21,5mm) T:2,2-

1 000 HUF
3db-os vegyes magyar kitűző és jelvény tétel, közte piarista jelvény, Magyar Labdarúgó Szövetség kitűző T:2- zománchiány, piarista rögzítője sérült
31064.

3db-os vegyes magyar kitűző és jelvény tétel, közte piarista jelvény, "Magyar Labdarúgó Szövetség" kitűző T:2- zománchiány, piarista rögzítője sérült

800 HUF
3db-os jelvény és kitüntetés tétel, benne Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül, Könnyűipar kiváló dolgozója zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel T:2,2-
31065.

3db-os jelvény és kitüntetés tétel, benne "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül, "Könnyűipar kiváló dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel T:2,2-

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF