Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 102

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére Ag emlékérem (35.66g/0.835/43mm) T:2 (PP) kis ph.
30473.

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" Ag emlékérem (35.66g/0.835/43mm) T:2 (PP) kis ph.

4 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1970. Felszabadulás 1945-1970 Br plakett (76mm) T:2 kis patina
30474.

Búza Barna (1910-2010) 1970. "Felszabadulás 1945-1970" Br plakett (76mm) T:2 kis patina

900 HUF
2,43
2,65
Búza Barna (1910-2010) 1978. Alba Regia Napok kétoldalas Br plakett (89mm) T:2
30475.

Búza Barna (1910-2010) 1978. "Alba Regia Napok" kétoldalas Br plakett (89mm) T:2

1 400 HUF
Cséri Lajos (1928-) 1974. Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1
30476.

Cséri Lajos (1928-) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása" Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1

1 600 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István Br emlékérem (70mm) T:2 kis ph.
30477.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70mm) T:2 kis ph.

1 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) + Kósa István (1953-) 2001. Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest Br emlékérem (42,5mm) T:2,PP
30478.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) + Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest" Br emlékérem (42,5mm) T:2,PP

1 000 HUF
Exner Károly (1850-1919) / S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) 1914. Véd-Jegy / Fővárosi Sörfőző Rt Kőbányán - A Megnyitás Emlékére 1914. Június 28-án ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2- ph.
30479.

Exner Károly (1850-1919) / S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) 1914. "Véd-Jegy / Fővárosi Sörfőző Rt Kőbányán - A Megnyitás Emlékére 1914. Június 28-án" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2- ph.

1 600 HUF
Exner Károly (1850-1919) ~1920. Szent István első magyar király emlékezete / Esztergomi emlék - Augusztus 20. jelzett Ag emlékérem füllel S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (5.73g/0.800/23mm) T:2 kis ph.
30480.

Exner Károly (1850-1919) ~1920. "Szent István első magyar király emlékezete / Esztergomi emlék - Augusztus 20." jelzett Ag emlékérem füllel "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (5.73g/0.800/23mm) T:2 kis ph.

5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. 75 éves az ÁÉB Bank Rt. Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,99g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
30481.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1997. "75 éves az ÁÉB Bank Rt." Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,99g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

4 600 HUF
12,43
13,53
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd Ag és Br emlékérem pár (34.53g/0.640/42.5mm) T:1-
30482.

Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag és Br emlékérem pár (34.53g/0.640/42.5mm) T:1-

6 000 HUF
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. Grósz Emil egyoldalas Br. plakett AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV (80mm) T:2- ph., karc, patina Hungary 1925. Emil Grósz doctor, ophthalmologist. One-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludy Stróbl (80mm) C:VF edge error, scratched, patina HP 4914.
30483.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. "Grósz Emil" egyoldalas Br. plakett "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (80mm) T:2- ph., karc, patina Hungary 1925. "Emil Grósz" doctor, ophthalmologist. One-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludy Stróbl (80mm) C:VF edge error, scratched, patina HP 4914.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kiss György (1943-) 1988. Qualitás Galéria Br plakett eredeti tokban (50mm) + Asszonyi Tamás (1942-) DN Qualitás Galéria Br plakett eredeti tokban (50mm) + Borbás Tibor? (1942-1995) DN Qualitás Galéria Br plakett eredeti tokban (50mm) T:1-,2
30484.

Kiss György (1943-) 1988. "Qualitás Galéria" Br plakett eredeti tokban (50mm) + Asszonyi Tamás (1942-) DN "Qualitás Galéria" Br plakett eredeti tokban (50mm) + Borbás Tibor? (1942-1995) DN "Qualitás Galéria" Br plakett eredeti tokban (50mm) T:1-,2

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF