Number of items: 290

Adorján János: A magyar kenyérkérdés. Első könyv. (A szegényedés lejtőjén. Diagnosztikai felvételek. Mezőgazdaságunk életéről) Bp., 1939, Mérnökök Nyomdája. 147 p. Kiadói papírkötésben.
13312.

2 600 HUF
7,03
7,65
Robinson. Átdolgozta Győry Vilmos. Sajtó alá rend. Gaal Mózes. Bp., 1915, Érdekes Ujság. 160 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben.
13313.

2 000 HUF
13314.

2 400 HUF
Bródy Sándor legszebb írásai. Bp., 1935, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13315.

1 000 HUF
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Bp., é.n., Franklin. 165 p. 17 fényképpel és 1 térképpel. Kiadói félvászonkötésben.
13316.

1 800 HUF
13317.

800 HUF
13318.

3 400 HUF
9,19
10,00
13319.

2 000 HUF
13320.

6 000 HUF
13321.

4 000 HUF
13322.

1 200 HUF
13323.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF