Books: Architecture, Art

Number of items: 59

Bende János: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Kókai. (Pesti Könyvny. Rt.) 206 l. Kiadói kissé hiányos papírkötésben. Ritka!
13001.

5 000 HUF
Szolgálati szabályzat a hivatásos vadászok részére. Bp., 1974. 34p.
13002.

1 200 HUF
Maurice Paléologue: L Art Chinois. Paris, 1887, Maison Quantin. 320 p. Kiadói illusztrált, kissé kopottas egészvászon sorozatkötésben.
13004.

Maurice Paléologue: L' Art Chinois. Paris, 1887, Maison Quantin. 320 p. Kiadói illusztrált, kissé kopottas egészvászon sorozatkötésben.

3 000 HUF
Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. A kezdőlapokat és záródíszeket rajzolta Nagy Sándor. Bp. 1905. Franklin Társ. 4 sztl. lev. 120 l. 49 t. Kiadói félvászonkötésben. A négy facsimile hiányzik. A borítótáblák enyhén sérültek.
13005.

5 000 HUF
Dercsényi Dezső: Ókor a középkor művészetében. Bp., 1944, Parthenon. 79 p. 8 t. Kiadói egészvászon-kötésben.
13006.

2 000 HUF
13007.

80 000 HUF
216,22
235,29
Otto Rieth: Skizzen. Architektonische und decorative Studien und Entwürfe. 2-4. Folge. Leipzig,1896-99, Baumgärtner. 90 Blatt Handzeichnungen in Lichtdruck. Összesen 90 db fénnyomatú kézi rajzzal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13008.

12 000 HUF
32,43
35,29
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13009.

5 000 HUF
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-III. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Kiadói foltos, gerincén hiányos papírkötésben. A negyedik kötet hiányzik.
13010.

1 200 HUF
Nádai Pál: Az élet művészete I. kötet Bp, 1914, Franklin-Társulat. 237 p. 14 t. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
13011.

1 600 HUF
Magyar legendárium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecilia, fametszetű képekkel Molnár C. Pál díszítette. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., 1931, K.M. Egyetemi Ny. 134 p. 32 szövegközti fametszetű képpel, könyvdísszel. Kiadói, illusztrált, aranyozott félpergamen-kötésben.
13012.

5 000 HUF
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.
13013.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF