Military

Number of items: 47

DN MN. LÉ. RE. Parancsnokság Emlékül jelzett Ag emlékérem (34,56g/0.640/42mm) T:2 patina
31164.

DN "MN. LÉ. RE. Parancsnokság Emlékül" jelzett Ag emlékérem (34,56g/0.640/42mm) T:2 patina

3 600 HUF
9,73
10,59
4db-os militária tétel: 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN + 1951. Honvéd Sportversenyek Br díjplakett. Szign.: Jákfalvy + ~1970. Magasabb Egység Bajnokság fém érem tokban + MHSZ - Eredményes munkáért zománcozott jelvény tokban T:2,2-
31165.

4db-os militária tétel: 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN + 1951. "Honvéd Sportversenyek" Br díjplakett. Szign.: Jákfalvy + ~1970. "Magasabb Egység Bajnokság" fém érem tokban + "MHSZ - Eredményes munkáért" zománcozott jelvény tokban T:2,2-

1 400 HUF
4db-os szalagsávsorozat a Horthy-korszakból
31166.

1 000 HUF
8db-os militária tétel, benne Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc, Munkásőr jelvény, Kiváló Munkáért, Kiváló lövészetért - MHSZ Lőpavilon szalagsávok plasztikkal védett fémcsaton T:2,2-
31167.

8db-os militária tétel, benne "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc", "Munkásőr" jelvény, "Kiváló Munkáért", "Kiváló lövészetért - MHSZ Lőpavilon" szalagsávok plasztikkal védett fémcsaton T:2,2-

1 400 HUF
13db-os vegyes militária témájú emlékérem és jelvény tétel, közte 1995. II. Alapellátási Kongresszus Budapest Br emlékérem (42,5mm) + 1998. Magyar Királyi Honvéd Légierő - Magyar Honvéd Légierő 1938-1998 Br emlékérem (45mm), 1963. Magyar Honvédség 40. Galga Vezetésbiztosító Ezred / Helyőrségparancsnokától fém emlékérem (40mm) T:2
31168.

13db-os vegyes militária témájú emlékérem és jelvény tétel, közte 1995. "II. Alapellátási Kongresszus Budapest" Br emlékérem (42,5mm) + 1998. "Magyar Királyi Honvéd Légierő - Magyar Honvéd Légierő 1938-1998" Br emlékérem (45mm), 1963. "Magyar Honvédség 40. Galga Vezetésbiztosító Ezred / Helyőrségparancsnokától" fém emlékérem (40mm) T:2

2 000 HUF
21db klf ejtőernyős jelvény, sapkajelvény, replikákkal is, közte Amerikai Egyesült Államok DN Senior Ejtőernyős Jelvény, Master Ejtőernyős Jelvény, Németország DN Bundeswehr Ejtőernyős Jelvény, Szovjetunió DN Ejtőernyős Jelvény T:1,1-,2 21pcs of diff paratrooper badges and cap badges, with some replicas, including USA ND Senior Parachutist Badge, Master Parachutist Badge, Germany ND Bundeswehr Parachutist Badge, Soviet Union ND Parachutist Badge 1-2 jumps C:UNC,AU,XF
31169.

21db klf ejtőernyős jelvény, sapkajelvény, replikákkal is, közte Amerikai Egyesült Államok DN "Senior Ejtőernyős Jelvény", "Master Ejtőernyős Jelvény", Németország DN "Bundeswehr Ejtőernyős Jelvény", Szovjetunió DN "Ejtőernyős Jelvény" T:1,1-,2 21pcs of diff paratrooper badges and cap badges, with some replicas, including USA ND "Senior Parachutist Badge", "Master Parachutist Badge", Germany ND "Bundeswehr Parachutist Badge", Soviet Union ND "Parachutist Badge 1-2 jumps" C:UNC,AU,XF

30 000 HUF
81,08
88,24
Amerikai Egyesült Államok 1943. Háborús fejadag füzet kitöltött, különböző kuponokkal T:II- USA 1943. War ration book four signed and with coupons C:VF
31170.

Amerikai Egyesült Államok 1943. "Háborús fejadag füzet" kitöltött, különböző kuponokkal T:II- USA 1943. "War ration book four" signed and with coupons C:VF

1 000 HUF
Ausztria 1938. Tiroli Tartományi Emlékérem 1914-1918 adományozói okirata  Austria 1938. Provincial Commemorative Medal of Tirol 1914-1918 awarding document
31171.

Ausztria 1938. "Tiroli Tartományi Emlékérem 1914-1918" adományozói okirata Austria 1938. "Provincial Commemorative Medal of Tirol 1914-1918" awarding document

2 000 HUF
Bulgária 1933. Háborús emlékmedál 1915-1918 aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria 1933. Commemorative Medal for the War of 1915-1918 gilt metal decoration with ribbon C:XF
31172.

Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon C:XF

3 000 HUF
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva / Finland 1942. Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired
31173.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva / Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired

36 000 HUF
97,30
105,88
Franciaország ~1952. Páncélos lovasság fém sapkajelvénye, hátoldalán DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES (43mm) T:2 enyhén hullámos lemez France ~1952. Armored Cavalry metal beret badge with DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES on its back (43mm) C:XF slightly wavy
31174.

Franciaország ~1952. "Páncélos lovasság" fém sapkajelvénye, hátoldalán "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" (43mm) T:2 enyhén hullámos lemez France ~1952. "Armored Cavalry" metal beret badge with "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" on its back (43mm) C:XF slightly wavy

3 400 HUF
9,19
10,00
Lengyelország ~1950-1960. Sasos katonai jelvény sérült tűvel (55x38mm) T:2 Poland ~1950-1960. Military badge with eagle, damaged pin (55x38mm) C:XF
31175.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF