21db klf ejtőernyős jelvény, sapkajelvény, replikákkal is, közte Amerikai Egyesült Államok DN "Senior Ejtőernyős Jelvény", "Master Ejtőernyős Jelvény", Németország DN "Bundeswehr Ejtőernyős Jelvény", Szovjetunió DN "Ejtőernyős Jelvény" T:1,1-,2
21pcs of diff paratrooper badges and cap badges, with some replicas, including USA ND "Senior Parachutist Badge", "Master Parachutist Badge", Germany ND "Bundeswehr Parachutist Badge", Soviet Union ND "Parachutist Badge 1-2 jumps" C:UNC,AU,XF
Amerikai Egyesült Államok 1943. "Háborús fejadag füzet" kitöltött, különböző kuponokkal T:II-
USA 1943. "War ration book four" signed and with coupons C:VF
Ausztria 1938. "Tiroli Tartományi Emlékérem 1914-1918" adományozói okirata
Austria 1938. "Provincial Commemorative Medal of Tirol 1914-1918" awarding document
Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2
Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon C:XF
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva
/ Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired
Franciaország ~1952. "Páncélos lovasság" fém sapkajelvénye, hátoldalán "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" (43mm) T:2 enyhén hullámos lemez
France ~1952. "Armored Cavalry" metal beret badge with "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" on its back (43mm) C:XF slightly wavy