Number of items: 250

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
14388.

50 000 HUF
135,14
147,06
14389.

34 000 HUF
91,89
100,00
14390.

1 200 HUF
Kalevala. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nylkötésben, számozott (3927.) bibliofil példány.
14391.

2 400 HUF
14392.

1 600 HUF
Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói erős egészvászon-kötésben.
14393.

1 800 HUF
14394.

2 400 HUF
8 db Rózsavölgyi kiadó által kiadott könyv vegyes állapotban az 1930-as évekből
14395.

2 000 HUF
14396.

1 200 HUF
14397.

2 000 HUF
14398.

800 HUF
14399.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF