Number of items: 250

Francois Arago: Carnot életrajza. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
14280.

1 000 HUF
14281.

1 000 HUF
Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., 1945, Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 p. Kiadói, kissé kopottas papírborítóban.
14282.

1 000 HUF
26
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
14283.

1 600 HUF
Manga János: Magyar katolikus népélet képekben. Bp., 1948, Misztófalusi. Szakadozott kiadói papír kötésben.
14284.

1 000 HUF
10
Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
14285.

1 200 HUF
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
14286.

2 000 HUF
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 94 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, néhány kötet kivételével szép állapotban. Hiány: 29,30,45,46, és még kettő
14287.

20 000 HUF
54,05
58,82
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái.  Bp., 1943, Szöllősy. 175 p. ill. 13 t. Kiadói félvászonkötésben. Bánó Endre rajzaival.
14288.

2 400 HUF
14289.

2 000 HUF
Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
14290.

2 000 HUF
Dante Komédiája III. kötet: A paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1923, Révai. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott, sérült-foltos félbőrkötésben.
14291.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF