Books: Foreign languages

Number of items: 41

Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13293.

3 800 HUF
10,27
11,18
Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. Loccasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
13294.

1 000 HUF
13295.

20 000 HUF
54,05
58,82
13296.

2 000 HUF
13297.

16 000 HUF
43,24
47,06
13298.

3 000 HUF
13299.

12 000 HUF
32,43
35,29
13300.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der Briefadeligen Häuser 1919 (13. Jahrgang. Gotha, 1919, Perthes Verlag. Kopottas, foltos kiadói egészvászon kötésben.
13301.

2 800 HUF
7,57
8,24
13302.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bill Yenne: The Great Railroads Of North America. London, 1992,Dorset. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói egészvászonkötésben.
13303.

3 000 HUF
Atlas Polskich Strojów Ludowych XIV. Franciszek Kotula: Strój łańcucki. Wrocław, 1955, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
13304.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF