Jewellery

Number of items: 46

Ezüst(Ag) női cigarettatárca, címerrel díszítve, jelzett, 62,4 g / Silver(Ag) cigarette case, with hallmark, 62,4 g
19024.

6 500 HUF
17,57
19,12
cca 1900 Szűz Mária festett miniatűr porcelán medál arany kerettel / Porcelain miniature with gold frame
19025.

5 000 HUF
Ezüst(Ag) ékszerek: medál(2 db), gyűrű(2 db), bross, karkötő(h: 19 cm), fél pár fülbevaló, jelzettek, br: 44,7 g
19026.

5 000 HUF
Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 13 cm, 39,8 g
19027.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ezüst cukorcsipesz, jelzett, Ag., 45,6gr.,13cm / Silver sugar tongs, marked, Ag. 45,6gr. 13cm
19028.

7 000 HUF
18,92
20,59
Patent ezüst(Ag) utazóóra, javított, de a pontosság nem garantálható, jelzett, br: 52,1 g
19029.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ezüst (Ag.) evőeszközök, jelzettek, kettő monogrammal, nettó:156 g
19030.

16 000 HUF
43,24
47,06
Oroszlános ezüst(Ag) cukortartó doboz, jelzett, m: 11,5 cm, 12x10 cm, 158 g
19031.

46 000 HUF
124,32
135,29
cca 1920 Elgin utazóóra Illinois W.C.Co. Elgin Sterling jelzésű, részben aranyozott sterling ezüst (Ag) tokban, vésett növényi ornamentikával, fedelén festett zománcozott díszítéssel. Szép állapotú, az óra jól jár / Elgin travel watch in sterling silver case with floral ornament, and enamel decoration on lid, gold plating inside, hallmarked Illinois W.C.Co. Elgin Sterling. Watch works well, alltogether in nice condition, 6,5x6,5cm, br: 169,5gr
19032.

cca 1920 Elgin utazóóra "Illinois W.C.Co. Elgin Sterling" jelzésű, részben aranyozott sterling ezüst (Ag) tokban, vésett növényi ornamentikával, fedelén festett zománcozott díszítéssel. Szép állapotú, az óra jól jár / Elgin travel watch in sterling silver case with floral ornament, and enamel decoration on lid, gold plating inside, hallmarked "Illinois W.C.Co. Elgin Sterling". Watch works well, alltogether in nice condition, 6,5x6,5cm, br: 169,5gr

40 000 HUF
108,11
117,65
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929. felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
19033.

40 000 HUF
108,11
117,65
Ezüst (Ag.) hajkefe, ruhakefe, jelzettek, jó állapotban, összesen:2 db, h:14-27 cm, bruttó:615 g
19034.

12 000 HUF
32,43
35,29
Rózsákkal díszített ezüst(Ag) kínáló, jelzett, m: 13 cm, 14x14 cm, 159,8 g
19035.

65 000 HUF
175,68
191,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF