Books: Science and technology

Number of items: 93

13311.

2 000 HUF
13312.

1 200 HUF
13313.

1 200 HUF
13314.

2 000 HUF
Gyógyszerészek zsebnaptára az 1938-ik évre.Dombornyomott, kissé sérült egészvászon kötésben 488p
13315.

3 000 HUF
13316.

6 000 HUF
13317.

2 600 HUF
7,03
7,65
13318.

1 000 HUF
13319.

1 800 HUF
13320.

800 HUF
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13321.

7 000 HUF
18,92
20,59
13322.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF