Number of items: 193

Cicero Epistolái. Sérült, hiányos kiadás. cca 1700 Egészbőr kötésben. Első 4 oldal hiányzik és még egy két oldal hiányos
13705.

1 000 HUF
13706.

4 000 HUF
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. Első kiadás! Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon kötésben.
13707.

3 000 HUF
13708.

4 000 HUF
Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. A kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Nagy Sándorné rajzaival illusztrált kiadvány, (ezeknek több helyen hibás a sarka).
13709.

3 000 HUF
Eckhardt Sándor: A francia szellem. Bp., 1938, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
13710.

3 000 HUF
Tamási Áron: Téli verőfény. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
13711.

1 000 HUF
13712.

3 000 HUF
Kassák Lajos: Emberek, sorsok. Bp., é.n., Stílus. Kopottas kiadói papír kötésben.
13713.

2 000 HUF
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 219/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kiadásban.
13714.

3 000 HUF
13715.

3 000 HUF
13716.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF