Books: History

Number of items: 60

13413.

800 HUF
Dános Árpád dr.: Iparos káté. A magyar ipar története és a legújabb szabályozása. Bp., é.n., Athenaeum. Félvászon kötésben.
13414.

3 000 HUF
Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át, a magyarság hajdan és most, Somló Béla könyvkiadó, Budapest, kiadói egészvászon kötésben, 133 képpel és szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Egészvászon kötésben. Hibátlan állapotban!
13415.

3 000 HUF
13416.

1 600 HUF
Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B-K Kiadó. Illusztrált kiadói kemány papír kötésben, kis hibával.
13417.

800 HUF
13418.

7 500 HUF
20,27
22,06
Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelméből. Szerk. Hock János. Reprint kiadás. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jeno, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor stb. Kiadói, aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben (Aufrecht és Goldschmied féle, jó állapotban.
13419.

9 000 HUF
24,32
26,47
13420.

800 HUF
2 db könyv-Margócsy István(szerk.): Jöjjön el a országod... 1988, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Dr. Major Ákos: Népbíráskodás, Forradalmi törtvényesség. Egy népbíró visszaemlékezései. Bp., 1988, Minerva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13421.

800 HUF
13422.

1 600 HUF
Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a Budapesti Szemle 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.
13423.

5 000 HUF
Bertényí Iván: Új magyar címertan. Bp., 1993, Maecenas. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13424.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF