Books: Travelling, cities

Number of items: 57

Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Szatmár vármegye és Szatmár- Németi. 81 oldal műmelléklet, 2 színnyomat, 43 egész oldalas autotipia, és több szövegkép. Bp., (1908), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, fedőlap,gerinc ill., sarkok kissé viseltes állapotban.
12645.

12 000 HUF
32,43
35,29
12646.

5 000 HUF
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel.
12647.

7 000 HUF
18,92
20,59
BÖLÖNI FARKAS SÁNDOR Útazás Észak Amerikában._ _ által. Kolozsvártt, 1834, ifj. Tilsch János. Első kiadás. Félvászon kötésben. Viseletes fedőlap, belső borító lap hiányzik.
12648.

12 000 HUF
32,43
35,29
12649.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

2 000 HUF
12650.

1 000 HUF
Visions dItalie. à loccasion du mariage de S.A.R. Umberto di Savoia, Prince du Piémont avec S.A.R. La Princesse Maria Jose de Belgique. Roma, 1930. Società Editrice di Novissima. Számozott / Numbered 1141/1500! Kissé kopott egészvászon kötésben / In worn canvas binding
12651.

6 000 HUF
Avar Gyula: A Bácskában. I. A déli Bácska. Utazások Nagymagyarországon. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói karton kötésben, Viseletes fedőborító és gerinc.
12652.

1 000 HUF
Zádori János: Egyiptom. Uti vázlatok a legujabb kútfők nyomán. Bp., 1874. Szent-István Társ. X+(2)+259p. Félvászon kötésben
12653.

3 800 HUF
10,27
11,18
12654.

1 000 HUF
Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik. Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.
12655.

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.
Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.

1 000 HUF
Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói papír kötésben. Gerinc javított, fedőlap kissé viseletes.
12656.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF