Books: History

Number of items: 39

12876.

24 000 HUF
64,86
70,59
12877.

8 000 HUF
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. Bp., 1987. Hasonmás kiadás függelékkel. Vászon-, illetve papírkötésben, jó állapotban. Könyvtári fölöspéldány
12878.

3 400 HUF
9,19
10,00
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910. Franklin. XIV., 576 p. Félvászon kötésben. Címlap hiányos
12879.

Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1910. Franklin. XIV., 576 p. Félvászon kötésben. Címlap hiányos

2 600 HUF
7,03
7,65
12880.

2 400 HUF
Deák Ferencz beszédei. Összegyűjtötte Kónyi Manó. I.-II. (1829-1861). Bp. 1882. Franklin. Első kiadás 628 p.; 406 p., Félvászon kötésben.
12881.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gellért Imre, Madarász Elemér (szerk.): Három évtized életrajzokban. Magyarország monográfiája 1900-1932. Díszes, kiadói, egészvászon kötésben, saját dobozban.
12882.

18 000 HUF
48,65
52,94
Ribáry Ferenc: Képes világtörténelem. Ókor. Bp., 1880. Méhner Vilmos. Aranyozott félbőr kötésben
12883.

2 600 HUF
7,03
7,65
3 db Napóleonról szóló könyv: Meyrac, Albert: Les amours secrètes de Napoléon Ier daprès les pamphlets de lépoque et ceux de la restauration. Párizs, [1925], Albin Michel (Chroniques indiscrètes et galantes dautrefois). Kicsit szakadt papírkötésben.; Napoléon a bord du Bellérophon. Souvenirs du capitaine de vaisseau F. L. Maitland, et de laspirant de marine George Home. Párizs, 1934, Les petits-fils de plon et nourrit (Les témoins de lépopée 3.). Papírkötésben, a gerince és az elülső kötéstábla félig elválik; Sérieyx, W.: Drouot et Napoléon. Vie héroïque et sublime du général Drouot. Párizs, 1929, J. Tallandier. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12884.

1 000 HUF
Balassa József dr.: Legényfok. II. A szabadkőművesség kézikönyve. Kézirat gyanánt. Budapest, 1947, A magyarországi Szimbolikus nagypáholy. Kissé viseltes állapotban.
12885.

5 000 HUF
12886.

3 000 HUF
12887.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF