Books: Military Number of items: 14
749729
12986
195
Books: Military
Other collectibles
Hadifogoly magyarok története. Szerk. Baja Benedek, Lukinich Imre, Pilch jenő, Zilahy Lajos. 1. kötetek. Szövegközti képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Borítók és kötés nélkül
1 000 HUF
749718
12987
195
Books: Military
Other collectibles
Kállay István (szerk.): Magyarország a világháborúban. Bp., 1927 Magyarország a Világháborúban kiadóvállalat. Egészvászon kötésben (kissé ázott)
5 000 HUF
405554
12988
195
Books: Military
Other collectibles
Peter Handel Mazetti: Die oesterreichisch-ungarische Kriegsmarine vor und im Weltkriege. Klagenfurt, 1925. Átfogó munka az osztrák-magyar haditengerészetről sok képpel és adattal 130p. / Substantial book about the Austro-Hungarian navy
18 000 HUF
316130
12989
195
Books: Military
Other collectibles
1975 A második világháború képei 1939-1945 I-II. kötete vászon kötésben az Európa könyvkiadó gondozásában, néhol kisebb sérülésekkel
436591
12990
195
Books: Military
Other collectibles
Frontregények: Joseph Kessel: A repülőtiszt. Ford. Déry Tibor. Bp., [1940], Pantheon. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban 433104
12991
195
Books: Military
Other collectibles
Kossa István: Dunától a Donig, bp. é. n Athenaeum papírkötés eredeti papírborítóval, felvágatlan! 436589
12992
195
Books: Military
Other collectibles
Front regények:Balassa Imre Regény milliók életéből, Palladis, cca 1940
1 000 HUF
747219
12993
195
Books: Military
Other collectibles
4 000 HUF
525709
12994
195
Books: Military
Other collectibles
Vanczák János: Háborus emlékek és egyéb versek. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
546181
12995
195
Books: Military
Other collectibles
Jules Romains: Verdun előtt. Pantheon. egészvászon kötésben
1 600 HUF
726894
12996
195
2200
Books: Military
Other collectibles
Olaf Groehler: A légi háborúk története 1910-1980. Bp., 1983, Zrínyi. Egészvászon kötésben
2 200 HUF
726891
12997
195
2200
Books: Military
Other collectibles
Olaf Groehler: A légi háborúk története 1910-1970. Bp., 1980, Zrínyi. Egészvászon kötésben
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035