Books: History

Number of items: 55

Nagy Képes Világtörténet. Marczali Henrik: A reformok kora. Budapest é.n. Franklin-Révai. Sérült gerinc
12895.

1 000 HUF
12896.

3 000 HUF
1991 Prinz - Cholnoky- Gr. Teleki - Bartucz: Magyar Föld Magyar Faj. III-VI. kötet. Harmadik rész: Magyar földrajz, az I-III. kötet tárgymutatójával. Negyedik kötet: A Magyar Ember, a magyarság antropológiája. Bp., 1991, Hasonmás. Szép állapotban, dombornyomott, egészműbőr kötésben, 20x25 cm
12897.

3 200 HUF
8,65
9,41
Nagy képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, közrem.: Borovszki-Fogarassy-Geréb-Goldziher-Gyomlay-Mika. IV. kötet: A középkor, 1.rész: A népvándorlás. Az Iszlám. Számos képpel, műmelléklettel, és térképpel. Budapest, é.n., Franklin-társulat, Révai testvérek, kopottas állapotban, gerincén aranyozott, kartonkötésben, 16x24 cm
12898.

1 600 HUF
Thierry Amadé: A római birodalom képe. Bp., 1881 MTA. egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopott
12899.

1 400 HUF
Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)
12900.

1 000 HUF
Gyula László: The Magyars. Their life and civilistaion. Bp., 1997. Corvina
12901.

1 000 HUF
Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1846. évi kadás. melly a magyar királyi birodalomnak azaz Magyar Országnak és hozzá kapcsolt egyébb részeknek I. Földleírását II. Mostani polgári állapotát. III. A’ magyar nemzetnek történetét híven ábrázolja XII. toldalékkal. Pesten, 1846. Trattner-Károlyi. 320 p. 96 p. 16 p. Félbőr kötésben, elején firkákkal
12902.

Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1846. évi kadás. melly a magyar királyi birodalomnak azaz Magyar Országnak és hozzá kapcsolt egyébb részeknek
I. Földleírását
II. Mostani polgári állapotát.
III. A’ magyar nemzetnek történetét híven ábrázolja XII. toldalékkal. Pesten, 1846. Trattner-Károlyi. 320 p. 96 p. 16 p. Félbőr kötésben, elején firkákkal

15 000 HUF
40,54
44,12
12903.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

800 HUF
12904.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

36 000 HUF
97,30
105,88
12905.

28 000 HUF
75,68
82,35
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. hasonmás kiadás Maecenas Kiadó, 1990. Aranyozott félbőr kötésben jó állapotban.
12906.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF