Books: Science and thechnology

Number of items: 16

G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Budapest 1904. K.M. Természettudományi Társulat.
12175.

3 400 HUF
9,19
10,00
Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.
12176.

2 000 HUF
Fésüs György: A legnevezetesebb találmányok könyve 1. köt.: A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végéig. Pozsony és Budapest, 1885. Stampfel. 255p. Kiadói, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Az első 2 lap kijár
12177.

Fésüs György: A legnevezetesebb találmányok könyve
1. köt.: A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végéig. Pozsony és Budapest, 1885. Stampfel. 255p. Kiadói, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Az első 2 lap kijár

3 000 HUF
Bokor Gusztáv: A magyar hivatalos statisztika fejlődése és szervezete. Bp., 1896. Pesti könyvnyomda Rt. 247p. egészvászon kötésben
12178.

2 000 HUF
Dr Braun Miksa: A nemzés korlátozása. Orvosi tanácsok. Budapest 1902. Fitz Ármin.
12179.

1 000 HUF
Gaál István- Amit rosszul tudunk - Természettudományi koholmányok és balítéletek, Bp., én. kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 433p. Egészvászon kötésben jó állapotban
12180.

2 000 HUF
Szabó Ignác: A lég. Népszerű légtünettan. Budapest 1874. Hoffmann és Molnár
12181.

4 000 HUF
Christian Dupp: Anfangs-Gründe der Rechenkunst nach Mathematischer Lehr-Art. Augspurg. cca 1710. Brinhauser. Korabeli félbőr kötésben / Half-leather binding 190p.
12182.

12 000 HUF
32,43
35,29
Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1910. K.M. Természettudományi Társulat.
12183.

2 800 HUF
7,57
8,24
Schuchard & Schütte: Technisches Hilfbuch. 1914. 288p.
12184.

2 000 HUF
2 db Trabantos könyv: Szerzői kollektíva: Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált + Meissner: Trabant, hogyan tovább
12185.

1 000 HUF
Werner Schwoch: Automobil. Gépjármű műszaki ismeretek. Budapest 1973. Műszaki Könyvkiadó.
12186.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF