Military

Number of items: 39

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. Hadsegélyező 1914 bronz emlékérem (53x33mm) T:AU  Hungary 1914. Hungarian War Medal for Volunteers 1914 bronze commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt C:AU HP 6815
30689.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező 1914" bronz emlékérem (53x33mm) T:AU Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" bronze commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt C:AU HP 6815

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (32x27mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (32x27mm) C:AU
30690.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (32x27mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (32x27mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Pénzintézetek Hadikórháza bronz ovális emlékérem (48x29mm) T:AU / Hungary 1914. Military Hospital of Financial Institutions bronze oval commemorative medallion (48x29mm) C:AU  HP 6826.
30691.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" bronz ovális emlékérem (48x29mm) T:AU / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" bronze oval commemorative medallion (48x29mm) C:AU HP 6826.

16 000 HUF
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1915. Ferenc József és II. Vilmos / Limanovai csata kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1915. Franz Joseph and Wilhelm II / Battle of Limanowa two-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU,XF patina
30692.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1915. "Ferenc József és II. Vilmos / Limanovai csata" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1915. "Franz Joseph and Wilhelm II / Battle of Limanowa" two-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU,XF patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata bronz emlékérem (50mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative bronze medallion. Sign: Rudolf Neuberger (58,99g/50mm) C:AU
30693.

Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" bronz emlékérem (50mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative bronze medallion. Sign: Rudolf Neuberger (58,99g/50mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
1915. Ferenc József : Népeimhez! A királyi szózat a nemzethez 1915. május 23-án. Minikönyv medál dombornyomott fém borítóval, A világháború emlékére felirattal (24x22mm) T:AU,XF
30694.

1915. Ferenc József : Népeimhez! A királyi szózat a nemzethez 1915. május 23-án. Minikönyv medál dombornyomott fém borítóval, "A világháború emlékére" felirattal (24x22mm) T:AU,XF

30 000 HUF
81,08
88,24
1915. Ferenc József : Népeimhez! A király szózata a nemzethez 1914. jul. 28 című minikönyv, ezüstözött dombornyomott fém kötésben, német nyelvű AN MEINE VÖLKER / DAS MANIFEST DES KAISERS 28. JULI 1914 felirattal (25x21mm) T:AU
30695.

1915. Ferenc József : Népeimhez! A király szózata a nemzethez 1914. jul. 28 című minikönyv, ezüstözött dombornyomott fém kötésben, német nyelvű "AN MEINE VÖLKER / DAS MANIFEST DES KAISERS 28. JULI 1914" felirattal (25x21mm) T:AU

16 000 HUF
43,24
47,06
1916. 1914 - 1916 Magyar címeres, a Központi hatalmak címereit ábrázoló patrióta, részben zománcozott ezüstözött fém jelvény (29x23mm) T:AU / Hungary 1916. 1914-1916 Partially enamelled, silver plated patriotic badge with enamelled Hungarian Coat of Arms and the Coat of Arms of the Central Powers (29x23mm) C:AU
30696.

1916. "1914 - 1916" Magyar címeres, a Központi hatalmak címereit ábrázoló patrióta, részben zománcozott ezüstözött fém jelvény (29x23mm) T:AU / Hungary 1916. "1914-1916" Partially enamelled, silver plated patriotic badge with enamelled Hungarian Coat of Arms and the Coat of Arms' of the Central Powers (29x23mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71
1916. Károly-csapatkereszt Al kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1916. Charles Troop Cross Al decoration with original ribbon C:AU NMK 295.
30697.

1916. "Károly-csapatkereszt" Al kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Al decoration with original ribbon C:AU NMK 295.

6 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Kautsch C:VF  NMK 302.
30698.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Kautsch C:VF NMK 302.

10 000 HUF
27,03
29,41
13
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF  NMK.: 306.
30699.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF NMK.: 306.

5 000 HUF
1922. Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis) peremén jelzett Ag kitüntetés három fémjeles! Eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1922. Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis) Ag decoration hallmarked on edge with three hallmarks! On worn ribbon C:AU  NMK.: 403.
30700.

260 000 HUF
702,70
764,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF