10299.
41. Closed major auction
Ceramics
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Andróczi Alajos (1937-): Oroszlán. Mázas samottos kerámia falikép, hátoldalán jelzett, kis sérülésekkel, 22,5,5x32x7,5 cm.