1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, "Gál Nap utca 13" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal "Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26." (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag /
Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member Organization of the Turul Association, the Bertalan Székely Comrade Association for Visual Artists in Budapest. On ribbon, with enamelled strap, with "Gál Nap utca 13" maker's mark, and on the reverse side an engraved inscription "Bertalan Székely B.E. - to the Primus Magister - Nov. 26, 1931" (30x195mm) C:XF small enamel error, worn ribbon
1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: Maklári Mosler Endre (36mm) T:1- / Hungary 1936. "Commemorative Medallion of Gallant Gyula Gömbös" gilt bronze commemorative medallion, with makers mark "LUDVIG BP". Sign.: Endre Maklári Mosler (36mm) C:AU
TP 1733.
~1937-1945. "Magyar Vöröskereszt Légimentő" zománcozott nagyméretű bronz jelvény, hátlapon rögzítőpántokkal, a pántok alatt "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (71x79mm) T:1-,2 zománcon felszíni karcok / Hungary ~1937-1945. "Magyar Vöröskereszt Légimentő (Hungarian Red Cross Airborne Rescue)" large-size enamelled bronze badge with fold-prongs on reverse, with "BERÁN N BPEST" maker's mark under the prongs (71x79mm) C:AU,XF spotted, enamel with surface scratches
1939. "VI. M.P.P (VI. Magyar Pilóta Piknik) - 1939" zománcozott bronz jelvény, két helyen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel a hátoldalon (23x29mm) T:1- / Hungary 1939. "VI. M.P.P. (6th Hunarian Pilot Picnic) - 1939" enamelled bronze badge with "BERÁN N BPEST" maker's mark at two places (23x29mm) C:AU
~1947-1962. "Szakma kiváló dolgozója - könnyűipar" Rákosi-címeres, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, igazolvánnyal, eredeti tokban + "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban + "Magyar Dolgozók Pártja" és "Magyar Kommunista Párt" tagsági igazolványok T:2 zománchiba / Hungary ~1947-1962. "Excellent worker by profession - light industry" gilt, enamelled bronze decoration, with card, in original case + "Stahanovist" enamelled metal decoration with miniature, card, in original case + "Hungarian Workers' Party" and "Hungarian Communist Party" membership cards C:XF enamel error