Photo

Number of items: 317

cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, aláírt vintage fotóművészeti alkotás (fotógrafikus kompozíció), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
11667.

2 400 HUF
cca 1976 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Kerékpár verseny), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
11668.

2 400 HUF
cca 1919 Tornász ugrása a gyakorlat után, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó (vélhetően egy rontott nézőkép), ezüst zselatinos fotópapíron, 8,3x5,8 cm
11669.

2 400 HUF
cca 1954 Kotnyek Antal (1921-1990): Cukrászverseny/kiállítás fotója, fotóművészeti alkotás kartonon, jelzés nélkül, a karton szélein kis kopásnyomokkal, 30x39 cm
11670.

6 000 HUF
cca 1950-1960 Kotnyek Antal (1921-1990): Cukrászverseny/kiállítás fotója, fotóművészeti alkotás kartonon, jelzés nélkül, a karton szélein kis kopásnyomokkal, 29x40 cm
11671.

6 000 HUF
cca 1953 Kotnyek Antal (1921-1990): Cukrászverseny/kiállítás fotója, a fotón a 6:3 Wembley alkotással, fotóművészeti alkotás kartonon, jelzés nélkül, 40x28 cm
11672.

6 000 HUF
Kotnyek Antal (1921-1990): Szalmakalapos nő, fotóművészeti alkotás, a hátoldalon pecséttel jelzett és feliratozott, az egyik alsó sarkán törésnyommal, 40x28 cm
11673.

6 000 HUF
cca 1950-1960 Felvétel, Kotnyek Antal (1921-1990) fotómontázsa kartonon, jelzés nélkül, a hátoldalon megjegyzésekkel, a felületén törésnyommal, 30x40 cm
11674.

cca 1950-1960 "Felvétel", Kotnyek Antal (1921-1990) fotómontázsa kartonon, jelzés nélkül, a hátoldalon megjegyzésekkel, a felületén törésnyommal, 30x40 cm

8 000 HUF
cca 1952 Kotnyek Antal (1921-1990): A karácsonyfát csodáló család, rajta az 5 éves terv sikerét (Földalatti Gyorsvasút) hirdető dísszel, propaganda fotó, a hátoldalon feliratozva, a szélén szakadással, két sarkán törésnyommal, a felületén kis sérüléssel, szélein kopásnyomokkal, 40x30 cm
11675.

cca 1952 Kotnyek Antal (1921-1990): A karácsonyfát csodáló család, rajta az 5 éves terv sikerét (Földalatti Gyorsvasút) hirdető "dísszel", propaganda fotó, a hátoldalon feliratozva, a szélén szakadással, két sarkán törésnyommal, a felületén kis sérüléssel, szélein kopásnyomokkal, 40x30 cm

4 000 HUF
1939 május 7. Martonvásár, Linzer Pál 5 db vintage fotója, többsége pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 12,6x17,7 cm és 9x11,7 cm
11676.

2 400 HUF
cca 1939 Ráth (Roth) László (1907-1979) hagyatékából 1 db későbbi nagyítás (cca 1976) jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron (Flóra szappan reklámja), 17x23,2 cm
11677.

2 400 HUF
cca 1935 Reich Péter Cornel (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó (Fasor), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 19,7x28 cm
11678.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF