Vigyázz hazádra! Ne áldozd fel zavaros eszmékért! Nézd meg jól és gondolkozz! Add tovább és el ne felejtsd! / Hungarian conservative political propaganda
Anyát nevel, gyermeket véd... Kiadja az Országos Stefánia Szövetség az anyák és csecsemők védelmére. Magyar Anyák ti tehetitek naggyá Magyarországot! / Hungarian propaganda postcard, Mother and child protective movement
Schach! Schach! / Sakk! Sakk! Antanthatalmak ellenes első világháborús katonai propaganda / Hindenburg and Conrad von Hötzendorf, WWI anti-Entente Powers military propaganda. M. Munk Wien Nr. 1036 s: Theodor Zasche (EK)
Na strazy! Drukarnia i litografia Polonia, Kraków. Wydala: Wisla 1008. / Lengyel hazafias propaganda címerrel / Polish military patriotic propaganda with coat of arms. litho (EK)
1913 Első Losonci Gőzüzemű likőr, rumkülönlegességek gyára, gyümölcslepárlás. Grafikai Intézet rt. reklám / First steam liqueur and rum specialties factory, fruit distillation in Lucenec, advertisement (EK)
Hirdetményes levelezőlap egy krajcárért kapható! Roessemann és Kühnemann Koppel Arthur-féle mezei vasutak gyára, Buchwald Elek cipő raktára, Hirsch Jakab szabó és férfi ruharaktár, Császárfürdő Budapesten, Türkel és Schlésinger fényképészeti cikkek gyára és raktára. 2 Kr Ga. / Hungarian advertisement card of factories and shops (felszíni sérülés / surface damage)
1914 Téli sport az Állatkertben. Budapest Székesfővárosi Állatkert reklámlapja, jégpálya, szánpálya, rodlipálya, jéglövölde. Székesfővárosi Házinyomda / Budapest zoo advertisement art postcard. Winter sport. litho (EK)
1906 Pécsi és Budapesti üzletek reklámlapja: Strobentz-féle Pacific száraztojás-liszt, Krausz Arnold posztókiviteligyár, The Oliver Mascha és Társa utóda Günther Olivér, Fried A. úri divat, Schuller Casino éttermei, Dr. Vámos és Füredi drogéria és illatszertár, Kriszháber Testvérek műszaki cikkek, Benkő osztálysorsjegy Bankó, Aufrecht és Goldschmied könyv és papír, Kóbor Viktor és Kramer József Reklámterjesztő Társaság, Nagy Zsigmond lakásberendezés, Beretvás Migrainpastilla, Kóbor Testvérek elektrotechnikai vállalat / Hungarian shops' advertisements
Wendörfer Imre iparművészeti műhelye. Szeged, Francia utca 22. Készít: selyemlámpaernyőket, batikolásokat, bőrmunkákat, porcelánfestést, famunkákat, stb. reklám / Hungarian applied arts workshop advertisement s: Pousar (EK)
1907 Budapest, Syr. Hypophosphit. Co. Dr. Egger Leó és Egger Izidor gyógyszerészek köhögés elleni szirupjának reklámja. Budapest Váci körút 17. (Bajcsy-Zsilinszky út) / Hungarian pharmacists' cough syrup advertisement. Art Nouveau litho (EK)