Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 114

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm
10152.

90 000 HUF
243,24
264,71
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció, 2012-19. Computer print, papír, jelzett. 0 1/1 számozással. Üvegezett fakeretben. 22x22,5 cm / Manfred Mohr (1938-): Geometric composition, 2012-19. Computer print on paper, signed. Numbered: 0 1/1. Framed with glass. 22x22,5 cm
10153.

150 000 HUF
405,41
441,18
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm / screenprint on paper, signed
10154.

26 000 HUF
70,27
76,47
Hans Jörg Glattfelder (1939-): Vektorok, 2019. Színes ceruza, kollázs, papír, jelzett, számozott (0 1/1), üvegezett fakeretben, 45×57 cm / Hans Jörg Glattfelder (1939-), Swiss artist: Vectors. Pencil and collage on paper, signed, numbered (0 1/1), framed with glass, 45×57 cm
10155.

160 000 HUF
432,43
470,59
Kassák Lajos (1887-1967): MA címlap. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Pesti Műhely, 1980-as évek. 50,5x36 cm / serigraphy on paper, unsigned, printed in the 1980ies by Pesti Műhely
10156.

30 000 HUF
81,08
88,24
Matzon Ákos (1945-): Forgató F, 2020-21. Akril, vászon, fa. Relief. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, kereten kopásokkal és apró javított sérüléssel. 50x50 cm / Ákos Matzon (1945-): Forgató F, 2020-21. Acrylic, canvas, wood. Relief. Signed lower right. With autograph description on the reverse. Framed. 50x50 cm
10157.

280 000 HUF
756,76
823,53
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 36/40. 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered: 36/40
10158.

100 000 HUF
270,27
294,12
Győrffy Sándor (1951-): Hommage a C. M. (Claude Monet) No. 3, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 73. oldal. 60×70 cm. Fakeretben. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a C. M. (Claude Monet) No. 3, 2010. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 73. 60x70 cm. Framed.
10159.

75 000 HUF
202,70
220,59
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 94/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
10160.

36 000 HUF
97,30
105,88
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artists proof
10161.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof

50 000 HUF
135,14
147,06
Vasarely Victor (1908-1997): Vega 3. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából, gyűrődésekkel 35×35 cm
10162.

60 000 HUF
162,16
176,47
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Pesti Műhely nyomása és kiadása. 43x36
10163.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF