Photo

Number of items: 267

1914 Az 1914. évi julius 23iki cyclon által elgörbített tetőtartó a fiumei városi hálózattán Corsia Deák 12. sz., a vihar után károk helyreállítása Fiumében, keményhátú fotó, feliratozva, 10x13 cm
11644.

1914 "Az 1914. évi julius 23iki cyclon által elgörbített tetőtartó a fiumei városi hálózattán Corsia Deák 12. sz.", a vihar után károk helyreállítása Fiumében, keményhátú fotó, feliratozva, 10x13 cm

5 000 HUF
cca 1910 Kissármás (Sarmasu, Erdély) Kísérleti műtrágyagyár 8x11 cm fotó, paszpartuban, feliratozva, karton mérete 14x17 cm / Fertiliser factory
11645.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1910 Körmöcbánya, (kremnica, Felvidék) utcarészlet, háttérben a Szent Katalin vártemplom 8x11 cm fotó, paszpartuban, feliratozva, karton mérete 14x17 cm
11646.

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1910 Körmöcbánya (Kremnica, Felvidék), piac, háttérben a Szent Katalin vártemplom 8x11 cm fotó, paszpartuban, feliratozva, karton mérete 14x17 cm
11647.

9 000 HUF
24,32
26,47
1901 Budapest, jégzajlás a Dunán az éppen épülőben lévő tornyú királyi várral, fotó kartonon, feliratozva, szép állapotban, 8×11 cm
11648.

5 000 HUF
cca 1915 Bajai csendőr az őrs udvarán, fotó, szép állapotban, hátoldalon felirattal, 17,5×13 cm
11649.

8 000 HUF
cca 1944 Budapest, Ludovika, FTC stadion, II. világháborús katonai felderítő légi fotó, 12,5×12,5 cm / military scout photo
11650.

5 000 HUF
cca 1944 Győr, II. világháborús katonai felderítő légi fotó, 21×17,5 cm / military scout photo
11651.

5 000 HUF
cca 1910 Marilla Subalpin Magaslati Gyógyhely Sanatorium. Ideg- és nem tuberkulotikus légzőszervi betegek részére. Bp., én., Hornyánszky V.-ny. 1 sztl. lev.+6 (táblánként két fekete-fehér fotóval, összesen 12 fotó) sztl. lev. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen kis folttal, egy helyen apró szakadással, a borítón kis kopásnyomokkal.   Hainiss Elemér (1890-1974) orvos, gyermekgyógyász, egyetemi tanár ajándékozási bélyegzésével.
11652.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1910 Brassó (Erdély, Bra?ov) látképe, fotó üvegezett keretben, szép állapotban, 13,5×9 cm / photo in frame, good condition
11653.

8 000 HUF
1913 Amerikában működő magyar betegsegélyező egyletek összejövetele az egyik egylet új fiókjának zászlószentelésére Gary-ben (West Virginia), az USA vasérc társasága egyik fiókja kertjében, fotó részletes feliratozással, kartonon, jó állapotban, egyedi kortörténeti dokumentum, 20×24 cm
11654.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1920 Budapest, Rákóczi út 53., zöldségárus standja, kartonra kasírozott fotó, 16×24 cm
11655.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF