Autographs

Number of items: 91

1948 AS Roma - Ujpest (1:2) barátságos labdarúgó mérközéásről a magyar csapat tagjai által aláírt képeslap. Tóth, Balogh II, Laborc, Szűcs, Szusza, Bódis, Várnai stb / Autograph signed postcard of Ujpest football players from a match against AS Roma
11411.

20 000 HUF
54,05
58,82
1948 A MATEOSZ labdarúgói által Hollandiából küldött képeslap rajta az Aranycsapat játékosának Grosics Gyulának és a többi játékos aláírásával / Autograph signed postcard of the Mateosz Hungarian football team inc. Gyula Grosics member of the later Golden Team
11412.

11 000 HUF
29,73
32,35
1949 Moszkvai sakk olimpia magyar és nemzetközi sakk bajnokok által aláírt levelezőlap 25 sakkozó aláírásával Kossa István miniszternek, egyesületi elnöknek. / autograph signed postcard by 25 chess champions to Hungarian minister.
11413.

15 000 HUF
40,54
44,12
1955 december 31. Málta-Kinizsi (Ferencváros) 2:2 labdarúgó mérkőzésről hazaküldött képeslap a játékosok aláírásaival Gulyás - Henni II., Mátrai, Dalnoki - Szabó I. László, Ombódi - Kertész Tamás, Láng K., Orosz, Vilezsál, Fenyvesi, Orosz. és mások. Ragasztónyommal. / Hungarian football team Kinizsi (FTC) Malta. Glue mark
11414.

12 000 HUF
32,43
35,29
1949 Keszthelyi ökölvívó versenyről küldött üdvözlőlap 9 aláírással. Töttös, Kóger, Régi ... / Boxers autograph signed postcard
11415.

7 000 HUF
18,92
20,59
1956 Honthy Hanna (1893-1978) színésznő, primadonna fotója Marton Éva opera-énekesnőnek, a milánói Scala tagjának saját kezű dedikációjával
11416.

11 000 HUF
29,73
32,35
1957 Latabár Kálmán (1902-1970) színművész fotója, Áldor fotó pecséttel jelezve, hátoldalon Marton Éva opera-énekesnőnek írt saját kezű soraival és aláírásával
11417.

11 000 HUF
29,73
32,35
1957 Szegedi nemzetközi Maratonversenyről 17 versenyző aláírásával küldött levelezőlap / Marathonist athletes autograph signed postcard
11418.

15 000 HUF
40,54
44,12
Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész 1959-ben rendezett kiállítása alkalmából készített vendégkönyv, sok-sok neves festőművész, művészettörténész és más személyiség autográf aláírásával: Kmetty János, Farkasházy Miklós, Miháltz Pál, Istókovits Kálmán, Bor Pál, Benkhard Ágost, Csejtei Joachim Ferenc és felesége, Baksa Soós György, Leszkovszky György, Remsey Iván, Pogány Ö. Gábor, Frank János, B. Supka Magdolna, Pataki Dénes, Abonyi Arany, Csap Erzsébet, Darázs Endre, Devich Sándor, Rév Miklós stb., valamint hosszab-rövidebb bejegyzésekkel Haranglábi Nemes József, Bényi László, Szalontay József, D. Borbély Gizella, Heitler László stb. tollából. Az aláírások jelentős része beazonosításra vár! Összesen több mint 400 autográf aláírással. Vászonkötésben, egyik lap kijár.
11419.

20 000 HUF
54,05
58,82
1959 Haladás Vasutas SE-nek küldött levelezőlap a Szegedi nemzetközi Maratonversenyről 13 versenyző aláírásával / Marathonist athletes autograph signed postcard
11420.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1960 Tóth Géza olimpiai ezüstérmes súlyemelő képeslapja feleségének.
11421.

3 000 HUF
1961 Magyarország-Uruguay labdarúgó mérkőzésről küldött képeslap a magyar válogatott tagjainak aláírásával Bozsik, Farkas, Mátrai, Sárosi, Mészöly, Sipos, stb. / Autograph signed postcard of the Hungarian football team from the match against Uruguay.
11422.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: