Number of items: 266

XVII. vagy XVIII. sz. holland festő alkotása, jelzés nélkül (Adrian van Ostade köre?): Család. Olaj, fatábla. Sérült. Fa keretben. 51x40,5 cm / XVII. or XVIII. century Dutch painter, unsigned (circle of Adriaen van Ostade?): Family. Oil on wood. Damaged. Framed. 51x40,5 cm
10242.

90 000 HUF
243,24
264,71
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Hölgytársaság harlekinnel. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Ladies with harlequin. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
10243.

90 000 HUF
243,24
264,71
XVIII. sz. németalföldi festő alkotása, jelzés nélkül: Pipagyújtás. Olaj, fatábla. Hátoldalán Állami Zálogház ás Árverési Csarnok NV 1949 körüli, 47781 sz. raglapjával. Fa keretben. 20x13,5 cm / XVIII. century Flemish or Dutch painter, unsigned: Lighting the pipe. Oil on wood. With Hungarian auction label on the reverse, cca 1949. Framed. 20x13,5 cm.
10244.

50 000 HUF
135,14
147,06
Orosz istenszülő Jelikon, Orans, XIX. sz. második fele. Tojástempera, fatábla, sérült. Hátoldalán cirill betűs felirattal. 30,5x25,5 cm
10245.

40 000 HUF
108,11
117,65
Uhlik, Eduard (1865-1952): Alaszka. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf német nyelvű felirattal: Motiv aus Alaska. Fa keretben, 50×70 cm / Eduard Uhlik (1865-1952), Austrian painter: Alaska. Oil o board, signed lower right. With autograph description on the reverse: Motiv aus Alaska (motif from Alaska). Framed, 50×70 cm
10246.

Uhlik, Eduard (1865-1952): Alaszka. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf német nyelvű felirattal: "Motiv aus Alaska". Fa keretben, 50×70 cm / Eduard Uhlik (1865-1952), Austrian painter: Alaska. Oil o board, signed lower right. With autograph description on the reverse: "Motiv aus Alaska" (motif from Alaska). Framed, 50×70 cm

75 000 HUF
202,70
220,59
Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artits stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm
10247.

Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artit's stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm

46 000 HUF
124,32
135,29
Emy Rogge (1866-1959), német festőnő, működött 1922-től Worpshausenben, Worpswede mellett: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 46x60 cm / Emy Rogge (1866-1959), German painter, worked from 1922 on in Worpshausen, near Worpswede: Still life. Oil on canvas. Framed, 46x60 cm
10248.

18 000 HUF
48,65
52,94
11
Jozef Korolkiewicz (1902-1988): Futó olimpikonok 1932. (1932. évi nyári olimpiai játékok, hivatalos nevén a X. nyári olimpiai játékok, Los Angelesben.) Olaj, vászon. 60x50 cm. Jelzett. Fa keretben. Sérülésekkel. A lengyel származású Józef Korolkiewicz sokoldalú tehetség volt, operaénekes és atléta volt, és párhuzamosan festészetet és éneket tanult. 400 méteres gátfutóként csak egy sérülés akadályozta meg abban, hogy részt vegyen az 1928-as amszterdami olimpián, miután 1927-ben a római egyetemi világjátékokon bronzérmet nyert a 4x400 méteres váltóban. Korolkiewicz később nagyon jó szenior teniszező lett. 1934-49 között a Warszawai Opera szólistájaként lépett fel, baritont énekelt. A második világháború után könyvillusztrációkat, plakátokat és bélyegterveket készített, a festészethez csak 1960-ban tért vissza, ezután lómotívumok váltak fő művévé. / oil on canvas, signed, framed. 60x50 cm // Józef Korolkiewicz (1902-1988): Biegnący olimpijczycy 1932 (Letnie Igrzyska Olimpijskie 1932, oficjalnie znane jako X Letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles). Olej na płótnie. 60x50 cm w drewnianej ramie. Z uszkodzeniami.//
10249.

50 000 HUF
135,14
147,06
14
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)
10250.

30 000 HUF
81,08
88,24
Molnár C. Pál (1894-1981): Bál után, 1937. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29x22,5 cm / Woodcut on paper, signed, framed
10251.

28 000 HUF
75,68
82,35
25
10252.

150 000 HUF
405,41
441,18
Klie Zoltán (1897-1992): Alkonyat. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával valamint a Festőművészek Szinnyei-Merse Pál Alkotóközössége bélyegzőjével. 19×24 cm
10253.

Klie Zoltán (1897-1992): Alkonyat. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával valamint a Festőművészek "Szinnyei-Merse Pál" Alkotóközössége bélyegzőjével. 19×24 cm

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF