Military

Number of items: 87

1944 Honvéd kisegítő karhatalmi igazolvány. fényképes.
12019.

10 000 HUF
27,03
29,41
1944. 12. 11. Mozgási engedély a I. hadtest területesre gépkocsivezető részére
12020.

2 000 HUF
1944/45 Budapest fontosságát hangsúlyozó szövetséges szórólap. Hátoldalán Csonka-Magyarország térképpel, Hajtva, sérült
12021.

4 000 HUF
1944-1945 3 db mentesítési igazolvány
12022.

10 000 HUF
27,03
29,41
1944/45 Harc az utolsó csepp vérünkig. Nyilas szórólap a harc folytatásáért két oldalon. 15x24 cm
12024.

4 000 HUF
1945 Szovjet propaganda szórólap a Budán rekedt német katonáknak, mely megadásra szólítja őket fel / Soviet propaganda flyer for the German soldiers in Buda
12025.

4 000 HUF
1945. I. 3. Az ideiglenes magyar kormány röplapja a német katonáknak a németek elleni hadüzenetről. Sérült. / The provisoric Hungarian goverments flyer for the German troops about the declaration of war against Germany
12026.

1945. I. 3. Az ideiglenes magyar kormány röplapja a német katonáknak a németek elleni hadüzenetről. Sérült. / The provisoric Hungarian goverment's flyer for the German troops about the declaration of war against Germany

4 000 HUF
1945. 01.30. Összefoglaló tájékoztató. A körülzárt Budapesti, Budai német és magyar csapatok újságja. 1 p.
12027.

20 000 HUF
54,05
58,82
1945. 02. A Wehrmacht nemzetiszocialista vezető stábjának lelkesítő levele a német katonatisztekhez. / 1945 February. Nationalsocialist Führunsstab of the Wehrmacht flyer for the German soldiers requesting their endurance
12028.

4 000 HUF
1945. I. 2. Nyilt parancs karhatalmi század felderítője részére a Budapesti vonalaknál. / Open order for Hungarian scout in Budapest under siege
12029.

10 000 HUF
27,03
29,41
1945 január kimaradási engedély katona részére
12030.

2 000 HUF
II. világháborús pilóta szemüveg dobozával, tartalék lencsével. Emblémával jelzett, szellőzőnyílással. Fém, bőr, gumi. Jó állapotban / World War II. pilots aviator goggles, glasses with original box and extra lens.
12031.

II. világháborús pilóta szemüveg dobozával, tartalék lencsével. Emblémával jelzett, szellőzőnyílással. Fém, bőr, gumi. Jó állapotban / World War II. pilot's aviator goggles, glasses with original box and extra lens.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF