Photo

Number of items: 449

cca 1870 Hölgy portréfotója, keményhátú fotó, Bucuresci, C. Szatmari (Bukarest, Szathmáry Pap Károly), 10x6 cm/ cca 1870 Woman portrait photo, boardphoto, Bucuresci, C. Szatmari, 10x6 cm
11929.

1 000 HUF
37
1940 Vitéz nagybányai Horthy Miklós kormányzó országlásának 20. évfordulója 1920-1940 bélyegsor díszes bemutató szekrényének fotói, 3 db, egy fotó pecséttel jelzett (Bánó Ernő fényképészete), mellette Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírásával, két fotón kis lyukkal, 17,5x12,5 cmx3
11930.

1940 "Vitéz nagybányai Horthy Miklós kormányzó országlásának 20. évfordulója 1920-1940" bélyegsor díszes bemutató szekrényének fotói, 3 db, egy fotó pecséttel jelzett (Bánó Ernő fényképészete), mellette Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírásával, két fotón kis lyukkal, 17,5x12,5 cmx3

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1900 Római sírkamra, emberi koponyákkal díszítve, vintage SZTEREO fotó, 8,8x18 cm
11931.

2 400 HUF
cca 1880-1900 Vegyes fotó tétel, 6 db, portré fotók, közte egy sír fotóval, keményhátú fotók román műtermekből (Bukarest, 2 db Franz Mandi/Mandy, 2 db J. Gerstl, (Bucuresi) A. D. Reiser, (Bucuresi) Franz Duschek), a kartonokon kisebb kopásnyomokkal, 16x11 cm és 10x6 cm közötti méretben/ cca 1890-1990 6 pieces of board photos from Bucharest, mainly portrait photos, one grave photo, Bucharest, 2 pc. Franz Mandi/Mandy, 2 pc. J. Gerstl, Bucuresci, A. D. Reiser, Franz Duschek, between 16x11 cm and 10x6 cm
11932.

3 000 HUF
44
1899 Selmecbánya, az 1898/99. évi maturánsok, keményhátú tablófotó, nevek felsorolásával, Baker A. utóda, sarkán sérüléssel, 16×21 cm / Banská Štiavnica / Schemnitz, vintage photo with fault
11933.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1940 Imádkozó tanoncok Székesfehérvárott a MÁV járműjavítóban, eredeti fotó, 16,5×11,5 cm
11934.

5 000 HUF
1953 Magyarország: Anglia (6:3) a legendás labdarúgó mérkőzés feliratozott sajtófotója. A gollövők a meccs után / Hungary vs Engrland football match with Puskas press proto 13×17,5 cm
11935.

6 000 HUF
1953 Magyarország-Anglia (7-1) meccs, a 6:3 visszavágója sajtófotó, 13×17,5 cm
11936.

6 000 HUF
1953 Magyarország-Anglia (7-1), a legendás 6:3 visszavágója labdarúgó mérkőzés, sajtófotó, 13×17,5 cm
11937.

6 000 HUF
1953 Magyarország-Anglia (7-1) meccs, sajtófotó, 13×17,5 cm
11938.

6 000 HUF
11939.

6 000 HUF
1953 Magyarország-Ausztria (7-1) meccs, sajtófotó, 13×17,5 cm
11940.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF