Tétel

Description:

A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége. 1897 - 1901 - 1925. Szerk.: Földessy János. Bp., 1926., Magyar Labdarúgók Szövetsége, (Hornyánszky Viktor-ny.), 670 p.+ 3 t. Nagyon gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne a szerkesztőbizottsági tagok, és az MLSZ tiszteletbeli tagjainak neveivel, valamint az MLSZ elnökségének és tisztikar tagjainak neveivel az alapítástól a jubiláris évig. A Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

5 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.