Number of items: 39

Pauer Imre: Metaphysica. Pest. 1871. Eggenberger. 199 l. Korabeli aranyozott félvászon kötésben.
15344.

4 000 HUF
Sinka István: Harmincnyilc vadalma. Dedikált Dénes Mihály részére. Bp., 1941. Magyar Élet. Átkötött sima papírborítóval
15345.

3 000 HUF
18
Torma Jeremiás: Borotvás vitézek és divathősök. Történelmi rajzok az életből és az ábrándok világából. B.-Gyulán, 1879., Dobay János-ny., 262 p. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy-két aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzőkkel. Ritka!
15346.

2 400 HUF
Kellér Andor: Bal négyes páholy. Borsa Harsányi Zsolt, a Vígszínház igazgatójának dedikált példány. Bp., é.n. Kalász. Kiadói papírkötésben.
15347.

2 000 HUF
13
Kádár István: Helyünk a világban. Ember és az egész. San Francisco, 1985., Szerzői Kiadás, 51+2 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány, dátumozva.
15348.

3 000 HUF
Kádár István: Kozmosz és lélek. Jelképek. San Francisco, 1982., Szerzői Kiadás, 69+1 p. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány, dátumozva.
15349.

3 000 HUF
15
Kádár István: Magyar jelképhármasunk. San Francisco, 1980., Szerzői Kiadás, 35 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány, dátumozva.
15350.

3 000 HUF
C. G. Jung gondolatairól. Szemelvények követői: Jacobi Jolán, Aniela Jaffé, és Ira Progoff írásaiból. Válogatta és angolból fordította: Kádár István. [San Francisco,1982], Szerzői, 118 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló sajátkézzel írt levéllel, amelyet a könyv megküldésekor küldött, dátumozva.
15351.

3 000 HUF
15352.

3 000 HUF
Györffy István: Magyar falu, magyar ház. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Györffy István munkái. II. köt. Bp., 1943, Turul,(Jövő-ny.),231 p.+LXIV (fekete-fehér fotók) t.+1 (kihatható térkép, Borsod vármegye település formái, 32x23 cm.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói Györffy István fotójával illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón egészen apró szakadásokkal, a címlapon bélyegzéssel, jó állapotban.
15353.

2 000 HUF
35
15354.

2 000 HUF
Szentmiklósy Klára-Nógrádi Czira Kálmán: Popey kalandja a rablókkal.Szentmiklósy Klára meséje és Tapsi Jani kalandjai. Nógrád Czira Kálmán meséje. Bp.,[1942], Scala, (Szeged Városi Nyomda Rt.), 30 p. Kiadói papírkötésben, foltos, a lap alján kis hiányokkal.
15355.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF